Ivan P. (Yasha)

mimibazar.cz/yasha ID 45791
Členství SAFÍR
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Uherský Brod

Lego DUPLO 10874 Parní vláček

Nové zboží k prodeji

ORIGINAL LEGO, země původu - CZ
Lego DUPLO 10874 Parní vláček
LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo. Sada Parní vláček od LEGO® DUPLO® obsahuje vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, 2 DUPLO figurky a figurku zvířátka, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích. Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množství dalších herních možností, včetně dálkového ovládání a spousty zábavných aktivit pro nejmenší!

Obsahuje LEGO® DUPLO® figurky strojvedoucího a dítěte, a navíc figurku veverky.
Obsahuje sestavitelnou lokomotivu s motorem s technologií Push & Go, která svítí a vydává zvuky, vagón pro cestující, 5 barevně rozlišených akčních kostek, vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, strom a 16 dílů kolejí.
Mezi doplňky najdete kanystr, kufřík, chleba a rýč.
I ti nejmenší zvládnou uvést parní vláček do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit ho přidržením.
Ukažte dětem, jak umisťovat okolo trati všech 5 barevných akčních kostek tak, aby vláček postupoval podle jejich pokynů. Vláček dokáže houkat, rozsvítit nebo zhasnout světla, doplnit palivo, změnit směr jízdy nebo zastavit.
Rozvíjejte představivost a schopnost dětí vytvářet situační scénáře s LEGO® DUPLO® figurkami
  • Značka: LEGO
  • Poštovné a balné: ČP balík na poštu 140; ČP balík do ruky 159; Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 1 250

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům