Kateřina V. (tuci)

mimibazar.cz/tuci ID 1012
Členství DIAMANT
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Piatnik Společenská hra Activity Champion

Nové zboží k prodeji

SKLADEM - Ihned k dodání !!! Kdo je opravdový Activity Champion?

Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul.

Activity Champion je hra pro celou rodinu nebo partu přátel a nesmí chybět na žádném společném setkání. Bude se vám kouřit z hlavy, vaše nohy a ruce ani chvíli nevydechnou. Se svými přáteli zažijete spoustu legrace a zábavy...

Průběh hry: Hráč, který je na řade, sejme vrchní kartu z hromádky, pojmy na kartě nesmí vidět protihráči. Úkol zní: do jedné minuty úspěšně znázornit co nejvíce ze všech čtyř pojmů. Pojmy lze znázorňovat v libovolném pořadí.

Znázorňující hráč si může po dobu asi 10 sekund prohlížet pojmy na kartě a zapamatovat si ten, kterým začne. Pak se přesýpací hodiny otočí a hra začíná. Hráč se nyní snaží co nejlépe přiblížit pojmy protihráčům. Musí přitom dodržet způsob předvádění, kterým je pojem označen.

Mezi týmy dochází v průběhu hry k velkým bitvám. Pokud figurka skončí na poli, které je již obsazené, dotyčné týmy si vymění své pozice. Týmy proto musí taktizovat a hledat správně ohodnocené úkoly. Pouze tým se zlatým koněm má výhodu a zůstává na svém místě.

Hra obsahuje:

440 karet vždy se 4 pojmy
1 hrací deska
přesýpací hodiny
10 hracích figurek
1 startovní kámen
Pravidla hry

První hra Activity přišla na trh v roce 1989. Brzy se tato obzvláště zajímavá hra stala jednou z nejoblíbenějších. Zlatá edice této hry je plná nových a netradičních úkolů a navazuje na předchozí verze hry Activity. Čím je tato hra zlatá? Obsahuje zlaté kartičky, na kterých jsou známá rčení, ustálená slovní spojení či oblíbené hlášky.
  • Značka: PIATNIK
  • Poštovné a balné: 69,- Kč balík do ruky, 65,- Kč balík na poštu Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 499

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku