SLEVA

-10%

Dino Dostihy a sázky junior

Použité zboží ve slevě

Nakupuj si své vlastní poníky, starej se oně a dokupuj potřebnou koňskou výbavu k ježdění. Můžeš na něm také svézt svého kamaráda. Pokud o své poníky budeš dobře pečovat, pomůžou ti vyhrát hru.
O hře:
Tato hra je děstká varianta nejúspěšnější České hry dostihy a sázky s přispůsobenými pravidly pro děti. Během hry se děti nenásilně naučí hodnotu peněz a hlavně se dobře pobaví. Na hracím plánu je 12 polí poníků v šesti barvách. Barvy představují jednotlivé stáje. Do jedné stáje patří dva poníci.
Jak se hra hraje:
Nejprve se rozloží herní plán, karty náhody se položí do středu herního plánu. Na začátku hry každý z hráčů obdrží 110 dostihových korun jako kapesné. Každý hráč si vybere figurku, kterou postaví na políčko start. Pohyb figurek se řídí podle hodu kostkou. Hraje se po směru hodinových ručiček. Hráč, který je na řadě, hodí kostkou a postoupí s figurkou. Pokud hodí šest, může házet ještě jednou. Pokud hráč dokončil svůj tah na poli, které je již obsazené figurkou jiného hráče, vrátí tuto figurku na políčko start a dostane od něj jeden z jeho žetonů. Pokud skončí tah hráče na jednom z polí stájí a poníka ještě nikdo nevlastní, tento hráč si ho může koupit. Hráč obdrží kartu koně, kterého právě koupil a dostane stejného poníka vyseknutého z kartonu. Toho postaví na příslušné pole na herním plánu. Takto všichni hráči vědí, že poník je již prodaný. Pokud některý hráč ukončí svůj tah na poníkovi, kterého již někdo vlastní, musí mu zaplatit. Jestliže je poník již vybaven sedlem nebo ohlávkou, je poplatek větší. Cílem hry je vlastnit dva různé poníky a oba mít vybavené ohlávou a sedlem.
Tato hra se dá hrát i v druhé variantě bez použití peněz. Cílem hry je zde vlastnit dva koně z jedné stáje nebo tři koně z různých stájí a mít alespoň j
  • Rozměry: hra je kompletní hrána minimálně, bez vady.p.c.350,-kč
  • Značka: DOSTIHY A SÁZKY
  • Poštovné a balné: 99 BALÍK Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 225
Původní cena: 250 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku