PRODÁM

-63%

Bačkůrky Befado Speedy

Použité zboží k prodeji

Botičky odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i venku. Botičky jsou vyrobeny z kvalitních přírodních a prodyšných látek. Mají nízký klínovitý podpatek a širokou vysokou špičku, která zaručí volný pohyb prstů. Vyztužená zadní část botky stabilizuje patu. Praktické a pohodlné obouvání zajistí pásek přes nárt se zapínáním na suchý zip. Odvětraná podrážka zajišťuje odvod nadměrné vlhkosti a prodyšnost boty a tím i pohodlí pro celodenní nošení, ať už doma či venku.

Befado spojuje zkušenosti a moderní technologie s nejnovějšími trendy designu. Cílem je výroba vysoce kvalitní obuvi, kterou oceňují zákazníci po celém světě. Obuv Befado je vyrobena ve spolupráci s lékaři a ortopedy z Ústavu obuvnického průmyslu v Krakově.

Obuv Befado je držitelem atestace „Zdrowa stopa“ a certifikátu státního zkušebního institutu ITC Zlín v ČR (institut pro testování a certifikaci). Obuv Befado je navrhována ve spolupráci s dětskými ortopedy, splňuje nejnovější trendy designu a je vyráběna pomocí nejmodernějších technologií.

Jako nové, Eliška je nosila 2 měsíce pouze doma, rychle jí vyrostla nožička :-)
  • Rozměry: Vnitřní stélka 146 mm
  • Velikost: 22
  • Značka: BEFADO
  • Poštovné a balné: 80 Kč Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 150
Původní cena: 399 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Ostatní nabídky bazárku