PRODÁM

-55%

Sportovní boty/ kopačky /sálovky Adidas Messi 16,4

Použité zboží k prodeji

Zcela top stav, uvedená velikost FR 33 , UK 1 , US 1 1/2 , JP 200, cHN 200 , vložka AdiFit, délka vnitřní stélky 21cm, podrážka NON-MARKING, která nezanechává šmouhy.
Dětská sálová obuv ADIDAS MESSI 16.4 IN J S79650 je určena pro rekreační a amatérské hráče fotbalu, kteří neúnavně bojují se soupeřem, aby získali každý rozehraný míč. Obuv je ideální obuví na všechny typy halových povrchů. Pokud chcete týmu ještě více pomoct, tak je tento model vytvořený ideálně pro vás.
Označení obuvi NON-MARKING znamená, že daná bota nedělá "černé čáry". Tedy podešev nezanechávající žádné šmouhy.
Adidas podrážky s touto technologií jsou vyrobené ze speciálních materiálů adidas, které nezanechávají na podlaze žádné stopy. Jde většinou o obuv určenou do tělocvičny (indoor), kde jsou jakékoliv barevné čáry nežádoucí. Při halových sportech jsou běžné pohyby do stran, dopředu i dozadu. Sportovci se chtějí do všech stran pohybovat rychle a mít pohyb pod kontrolou. Pryžová podešev musí sportovci umožnit rychle reagovat, skákat, sprintovat a pohybovat se do stran.
Materiály používané do podešví bot adidas pro halové sporty nikdy na podlaze nezanechávají žádné šmouhy a jsou velmi odolné a trvanlivé.
  • Velikost: 33
  • Značka: ADIDAS
  • Poštovné a balné: 79,- nebo při koupi více věcí poloviční / zdarma Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 499
Původní cena: 1099 Kč
MAMINKY, NAKOUKNĚTE I DO ALBA, POKUD NENÍ U INZERÁTU UVEDENO JINAK, PŘI KOUPI VÍCE VĚCÍ - PO ODKLIKNUTÍ DVOU INZERÁTŮ JE POŠTOVNÉ POLOVIČNÍ A U TŘÍ A VÍCE, ZCELA ZDARMA !!!

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku