Kateřina V. (tuci)

mimibazar.cz/tuci ID 1012
Členství SMARAGD
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Ochranný růženec nejen do auta

Nové zboží k prodeji

Ochranný růženec nejen do auta

Howlit * Onyx * Tygří oko

Howlit - Je mimořádně uklidňující kámen. Položený pod polštářem je vynikajícím prostředkem proti nespavosti. Pomáhá při projevení a naplnění ambicí. Učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a zlost. Pomáhá překonat přílišnou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy Uklidňuje mysl, umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Posiluje paměť, vzbuzuje touhu po poznání.

Onyx - Je kamenem dodávajícím sílu. Přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu. Pomáhá přijímat ponaučení z minulosti. Hojí staré lítosti a smutky. Ukotvuje těkavost, zvyšuje schopnost sebekontroly. Pomáhá dojít k uvážlivým rozhodnutím. Je vhodným pro osoby, „vznášející se v oblacích“ , nutí k disciplině, pořádku, nalaďuje svého nositele směrem k vážnému.

Tygří oko - Navrací sebevědomí, pomáhá rozpoznat vlastní nadání a schopnosti. Pomáhá lépe porozumět druhým a napravuje vztahy poznamenané neshodou v přístupy i názorech. Dodává optimismus. Napomáhá proudění energie v těle, pomáhá při bolestech hlavy. Je to silný ochranný kámen, odpradávna se nosil jako talisman proti zlým myšlenkách a kletbám. Pomáhá najít sebehodnotu a potlačuje přehnanou sebekritiku.
  • Značka: NÁRAMKY S DUŠÍ
  • Poštovné a balné: 59,- Kč při platbě převodem, 99,- Kč na dobírku Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 499

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku