MAGAZÍN - Tipy a triky

Udělejte si výhled z okna takový, jaký chcete! Poradíme, jak na toPublikováno 13.12.2018, 11:52
Zdá se vám, že když se někdy podíváte z okna, cítíte se mnohem příjemněji. Ano, bezesporu tomu tak může být. Především pohledy do přírody jsou kouzelné a dokážou člověka doslova napěchovat potřebnou energií.
Připravte tělo na svátkyPublikováno 5.12.2018, 14:07
Ano, přes svátky prostě počítáme s tím, že přibereme. Je to přece jen jednou do roka, tak proč si nedopřát. Co kdybychom to ale letos zkusili jinak? Často si myslíme, že si přes Vánoce a další svátky můžeme povolit otěže, protože si to zasloužíme. Je to něco jako dovolená. Ale už víme, že když je všeho s mírou, tak se nemusíme ničeho bát. Takže jak si dopřávat, ale nepřehánět to? A můžeme u toho být zároveň spokojení s tím, jak nám svátky ubíhají?
Netradiční tradice – vánoční pavoukPublikováno 29.11.2018, 21:07
Zdobení vánočního stromku má své trendy, je poplatné módě stejně, jako skoro všechno ostatní, co má mít estetický charakter. Existují ale také tradiční ozdoby, které se v různých krajinách sice liší, ale některé z nich pronikly do celého světa. Jednou z velmi netradičních ozdob je „baňka“ ve tvaru pavouka. Kde se tato tradice vzala? Už jste o ní slyšeli? A jaké jsou další tradiční ozdoby a motivy, kterými můžeme stromeček ozvláštnit?
Řešíme nevolnost jídlemPublikováno 20.11.2018, 16:02
S naším trávením může být v nepořádku kdykoliv cokoliv. A často to nejsou zrovna záviděníhodné potíže. Jídlo, respektive některé potraviny, jsou možná to poslední, co by nás jako řešení napadlo. Ale než se rozběhneme do lékárny (nebo si do ní někoho pošleme), můžeme se na chvíli zastavit a zjistit, že si můžeme pomoct tím, co možná už máme doma. A hezky přírodně.
Kudy nám mizí penízePublikováno 13.11.2018, 18:30
Samozřejmě, že všichni tak nějak víme, kde máme rezervy. Čas od času býváme ke svému rozpočtu velkorysí tak, že si přece „můžeme dovolit“ utratit sem tam nějakou tu korunku navíc, byť to třeba není úplně nutné nebo dokonce žádoucí. Hodně peněz ale umí utéct taky cestičkami, o kterých zas tak moc nepřemýšlíme.
Usínáček, plyšový koník nebo vychytané chodítko 2 v 1. Jaké dárky potěší nejmenší děti?Publikováno 5.11.2018, 19:40
Znáte to? Večer pokročil, těšíte se na zasloužený odpočinek po celodenní maminkovské honičce, jenže vaše děťátko ne a ne usnout. Zkoušíte houpat, chovat, zpívat ukolébavky a pořád máte ke spánku blíž než malý uzlík v peřince. Máme pro vás tip.
Šetříme na kaloriíchPublikováno 29.10.2018, 22:39
Doba se mění, společně s ní taky přístup ke zdravému stravování. Slyšíme a čteme slova jako vyvážený nízkokalorický, light, už máme trošku představu, co znamenají, orientujeme se v tom, co je pro naše tělo i mysl zdravé, co neutrální a co naopak doslova peklo. Čím víc toho ale víme, tím víc můžeme být ve stresu z toho, jak se stravujeme.
Triky s dětským olejíčkemPublikováno 23.10.2018, 12:42
Pokud máme doma miminko nebo malé dítko, máme doma velmi pravděpodobně i dětský olejíček. Tyto oleje jsou většinou neparfémované, vhodné i na citlivou pokožku, pečující, cenově velmi dostupné. A není jediný důvod používat je jenom pro děti. Mohu totiž nahradit spoustu produktů, které jsou samy o sobě mnohem dražší, ale také nám pomoct v situacích, ve kterých bychom to nečekali.
Co když potřebujeme shodit desítky kil?Publikováno 4.10.2018, 21:14
Zdravý životní styl je jedna věc, dáváme své tělo do pořádku, dvě kila tuků ubereme, kilo svalů nabereme, za měsíc hotovo a teď už jen udržovat. Jenomže... co když je naše startovací pozice drasticky odlišná? Co když potřebujeme shodit dvacet, třicet kilo, jenom abychom se vešli do konfekční velikosti? Jak se odhodlat a připravit na takovou cestu?
Při randění s kůží na trhPublikováno 3.10.2018, 21:32
Přiznejme si, v dnešní době jsme všichni tak trošku zmatení. Co si můžeme v mezilidské komunikaci dovolit, co ne, jestli se náhodou nevydáme s kůží na trh moc, málo, jestli se nezesměšníme nebo třeba někoho neurazíme. A tak se i z tak potenciálně velké události, jakou je pozvat někoho na schůzku, stal hon za tím, být co možná nejvíc neutrální. Aby si náhodou někdo něco nemyslel, nebo se náhodou někdo nějak nezranil.
Celkem: 228 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,23 další >>
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt