MAGAZÍN - Tipy a triky

6 aktivit pro roční děti, které s nimi snadno můžete dělat domaPublikováno 21.5.2020, 9:36
Přemýšlíte, jak batole zabavit? Chcete podpořit jeho zdravý vývoj, pomoct mu rozvinout dovednosti a povzbudit ho k mluvení? Máme pro vás hned několik vhodných vzdělávacích aktivit, díky kterým dosáhne důležitých životních milníků mnohem snáz.
Neposlouchá? 5 triků, jak dítě přimět, aby dělalo to, co po něm chcetePublikováno 19.5.2020, 15:36
Nedělej to, nesahej na to, nelez tam, nestrkej to do pusy… Zdá se vám, že slova s předponou ne užíváte snad tisíckrát denně? Máte pocit, že vás váš potomek často vůbec nevnímá? I tak to může být. K jejich vývoji ale tahle etapa prostě patří. A váš křik nic nespraví. Jak tedy přimět děti, aby vás poslouchaly? Je to poměrně jednoduché.
Vertikální žaluzie nahradí záclony i předělí místnost, navíc jsou nenáročné na údržbuPublikováno 16.5.2020, 10:00
Dobře vypadají, snadno se udržují, perfektně zastíní i velké prosklené plochy a nahradí nemoderní záclony a závěsy. Vertikální žaluzie jste dříve mohli vídat výhradně v kancelářích, dnes už mají své místo také v rodinných domech nebo bytech. Čtěte, v čem jsou jejich největší výhody – a proč byste je při koupi nového stínění rozhodně měli zvažovat.
Zapomeňte na poštu! Dnes se dá poslat balík z domovaPublikováno 15.5.2020, 12:29
Koronavirus naše životy v mnohém ovlivnil spíše negativně, ale nemůžeme mu upřít, že přinesl také pár pozitivních změn. Svět si mnohem více zvykl fungovat digitálně a spousta z těchto zvyklostí pravděpodobně přetrvá i do budoucna. Dokonalým příkladem je pohodlné odesílání zásilek z domova.
Přáníčko ke Dni matek: Návod na výrobu dárečku z lásky krok za krokemPublikováno 9.5.2020, 14:32
Zapomeňte letos na tuctová přání z papírnictví a překvapte maminku vlastnoručně vyrobeným přáníčkem z lásky. Udělá mnohem víc radosti, než všechny drahé kupované dárky. A vyrobit ho s drobnou pomocí zvládnou dokonce i malé děti.
5 nejfrekventovanějších míst ve vaší domácnosti, které byste měli pravidelně dezinfikovatPublikováno 8.5.2020, 16:20
I když to vypadá, že pandemie je na ústupu, obávaný virus jen tak nezmizí. Důsledná hygiena by se tak rozhodně neměla podceňovat. Ruce už si snad myje většina z nás, zvýšenou pozornost bychom však měli věnovat i řadě míst v domácnosti. Výzkumy totiž ukazují, že viry na některých površích mohou žít dokonce celé dny.
Koronavirus: Školy a školky se znovu otvírají. Co čeká děti a učitele?Publikováno 6.5.2020, 17:45
Rodiče, ale i ředitelé škol a učitelé, konečně mají jasno. Ministerstvo školství včera vydalo dlouho očekávaný manuál pro znovuzahájení výuky na mateřských, základních i středních školách. Jak to bude probíhat, kolik roušek kdo musí mít a kde je děti a pedagogové budou muset nosit?
Zubní kartáček pro děti – jaký model vybrat?Publikováno 5.5.2020, 10:16
Správná ústní hygiena pomáhá dětem udržovat silné a zdravé zuby. Pravidelné každodenní čištění mléčných zubů ihned po jejich prořezání zajišťuje základní ochranu před vznikem a rozšířením zubního kazu, který je jedním z nejvážnějších onemocnění ústní dutiny u dětí ve věku do 7 let. Jak správná ústní hygiena dětí vypadá? Jak děti motivovat k tomu, aby se staraly o své zuby? Jak si vybrat ten nejlepší zubní kartáček?
Zavazování tkaniček není věda: Jak to dítě naučit a kdyPublikováno 9.4.2020, 9:15
I když se nám dospělým může zdát, že jde o banalitu, děti s tkaničkami na botách často bojují ještě na základní škole. Jak ale naučit dítě vázat tkaničky tak, aby systém rychle pochopilo a zvládlo se obout zcela samo? Poradíme vám.
5 tipů, jak zvýšit dětem sebevědomí. Usnadníte jim život!Publikováno 8.4.2020, 9:44
Zdravé sebevědomí je obrovskou devizou. Ten, kdo jím děti vybaví, udělá pro ně mnohem víc, než když je bude obdarovávat drahými hračkami, přihlašovat na nákladné kroužky nebo posílat do prominentních školek a škol. Prozradíme vám 5 strategií, jak tuhle důležitou vlastnost u potomka posílit.
Celkem: 338 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,34 další >>
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt