Zobrazit přihlášovací formulář

Udělejte z učení zábavu! Kouzelné čtení od Albi oživí každý monotónní výklad

Udělejte z učení zábavu! Kouzelné čtení od Albi oživí každý monotónní výklad

Když se z výuky stane nudná hromada faktů a číslic, je třeba zakročit! Učitele jen tak nevyměníte, můžete ale jeho fádní vyprávění doplnit něčím chytlavějším – mluvicími knihami. Kouzelné čtení, unikátní vzdělávací koncept od Albi, přichází s pomocníky z edice Chytrý školák. 

Jednotlivé tituly dětem zábavnou a interaktivní formou servírují informace z oblasti prvouky, dějepisu, zeměpisu a přírodovědy. Nalistujte si téma a zaposlouchejte se do hravého vysvětlování. Nechte se vtáhnout do napínavého příběhu, objevujte všechny souvislosti, řešte kvízy, které posouvají dál. Protože učení nemá být mučení, učení musí bavit! 

Prvouka

Představuje to nejdůležitější, co by měl žák 1. stupně z předmětu znát. Obsahuje 17 kapitol zaměřených na témata z oblasti člověk a jeho svět – např. lidské tělo, moje vlast, vesmír, louka, roční období nebo ochrana přírody.

 

Vlastivěda dějepisná část

Přináší přehledný pohled na historii českého státu od sv. Václava až po T. G. Masaryka. Výklad dějin je doplněn dobrodružným příběhem tří dětí, které se podle staré listiny vydávají na cestu, již musel projít každý budoucí český král.

 

Vlastivěda zeměpisná část

Obsahuje 16 kapitol, které jsou zaměřeny na ty nejdůležitější poznatky o naší vlasti. Kromě klasických témat, jako jsou povrch, vodstvo či příroda, se věnuje i jednotlivým krajům, postavení Česka v Evropě a různým vlastivědným zajímavostem.

 

Přírodověda

Shrnuje nejdůležitější informace z učiva přírodovědy pro 4. a 5. ročník ZŠ. Vedle klasických kapitol (nauka o zvířatech, rostlinách nebo lidském těle) předkládá také zajímavosti ze světa pod mikroskopem či z návštěvy ZOO.

Články mohou komentovat pouze přihlášení uživatelé

Komentáře k článku

Kategorie