Zobrazit přihlášovací formulář

Melissa & Doug dřevěné nářadí s opaskem 14 dílů

Administrace

Melissa & Doug dřevěné nářadí s opaskem 14 dílů

280 Kč 590 Kč
Zaujalo jednoho uživatele
Když je potřeba něco doma opravit, volá se řemeslník. Pomoz při opravách díky svému novému vybavení ve speciálním opasku. Stavebnice u dětí podporuje myšlení, představivost a pohybové cítění. Obsahuje: 13 různých kusů nářadí jako kladivo, šroubovák,…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 30. 6. 2008
E-Shop
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

Melissa & Doug dřevěné nářadí s opaskem 14 dílů

280 Kč
Koupit
Když je potřeba něco doma opravit, volá se řemeslník. Pomoz při opravách díky svému novému vybavení ve speciálním opasku.

Stavebnice u dětí podporuje myšlení, představivost a pohybové cítění.

Obsahuje: 13 různých kusů nářadí jako kladivo, šroubovák, klíč, pravítko a ruční pila, metr, úhelník, uloženo v nastavitelném pásku pro uchování pořádku.

Americká značka Melissa & Doug vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut spojením dvou pedagogů a nyní manželů, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku.

Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především dřeva.

Nyní se Melissa & Doug řadí mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě a nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Za dostupnou cenu tak získáte pro Vaše děti kvalitní a lákavou hračku.

Věk: 3+
Materiál: dřevo
Počet kusů: 14 (vč. opasku)
Rozměry balení: 41 x 25 x 6 cm
  • 10. 12. 2023, 20:26

  • Zobrazení

    426

  • Oblíbené

    0

Další nabídky bazárku

DŘEVĚNÁ MAGNETICKÁ HRA MALÁ
Dřevěné stavebnice GEOMETRIC
Dřevěné domino - zvířátka
PLAN TOYS Set stromy + světla

Kategorie