Lucie E. (lucie230)

mimibazar.cz/lucie230
ID 248047 IČ 01096834
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Frýdlant nad Ostravicí

/sj20-1/ Stříbrný náhrdelník citrín moderní

Nové zboží k prodeji

Stříbrný náhrdelník citrín moderní


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Dárková krabička k tomuto šperku zdarma


Materiál: stříbro 925/1000
Barva materiálu: stříbrná lesklá
Specifikum: ručně vyrobeno, velmi poutavý moderní náhrdelník
Délka náhrdelníku: cca 43 cm
Centrální kameny: přírodní citrín broušený, ca 7 x 7 mm čtverec
Rozměry ozdobné části: cca 4 x 1,4 cm
Váha: cca 9,70 g

Autentické foto, kupujete přesně tento šperk

Citrín:
je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". Drahokamová kvalita citrínů je dnes už velmi vzácná, ale bylo zjištěno, že citrín se dá pomocí tepelné úpravy vyrobit z ametystu, což je mnohem dostupnější odrůda křemene. A proto dnes najdeme spoustu stříbrných, ale i zlatých šperků, ve kterých můžeme krásu citrínu obdivovat, a to v mnoha barevných provedeních žluté až po citrónově žlutou, někdy přezdívanou LEMON CITRÍN.
Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.
Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.
Je vhodný pro znamení: Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejm
  • Doposud žádný zájemce
cena: 2 525

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky