Jiří B. (POLÁRNÍK)

mimibazar.cz/POLARNIK ID 59126
Členství DIAMANT
  • Ověřený obchodník
  • Ověřená adresa
  • Eshop
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

Kotníčkové ponožky z bambusu - 5 párů

Nové zboží k prodeji

Hladké kotníčkové ponožky z bambusového vlákna - vhodné i pro alergiky. Bambusové vlákno z přírodního bambusu je jemné, měkké na dotek, prodyšné a antibakteriální, tedy zabaraňující tvorbě bakterií a plísní. Odvádí vlhkost a propouští vzduch. Díky tomu pokožka dýchá a vlákno se nelepí na kůži.

Bambusové vlákno je přírodní vlákno získávané z bambusu rostoucího v tropických zemích v prostředí bez pesticidů a zpracovává se na přízi bez přidávání chemikálií. Je prodyšné, jemné, měkké na omak a má hedvábný lesk.

Vlákno je je antistatické a díky unikátnímu složení bambusových vláken, jejichž průřez je tvořen rozličnými mikroskopickými mezírkami, dokáže odvést až 4x více vlhkosti než bavlna.

Bambus dýchá, zahřívá i chladí. Díky struktuře vlákna je v horkém počasí o 2-3 stupně chladnější než bavlna a naopak - v chladu příjemně zahřívá.

Bambus obsahuje složku zvanou "bamboo kun", která má přirozené antibakteriální a bakteriostatické vlastnosti, které tyto rostliny chrání před bakteriemi a plísněmi. Testy prokázaly, že přírodní bambusové vlákno má stejné vlastnosti jako sama rostlina a přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70% nežádoucích bakterií.

Složení: 80% bambus, 9% polypropylen, 8% polyester, 3% elastan.

Velikosti: 37-38 EUR (24-25 cm)
39-41 EUR (26-27 cm)

Barvy: černá. bílá

Balení obsahuje vždy pět párů od jedné barvy, cena 168 Kč je za všech pět párů.

Český výrobce!
  • Velikost: 38
  • Značka: PONDY
  • Poštovné a balné: 52 Kč
  • Již odpovědělo 52 zájemců
cena: 185

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům