Miloslav Ž. (Babymilk)

mimibazar.cz/babymilk
ID 113939 IČ 76086798
Členství SAFÍR
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Rokycany

Dobble Chrono

Nové zboží k prodeji

Rodinná hra pro jednoho i více hráčů. Hra zaměřená na rychlost, postřeh a reflexy! Dobble Chrono to je časové odpočítávání, 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden !

Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách a přitom se jim odpočítává čas na Dobble stopkách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 10 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou děti i rodiče - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. V pravidlech je i tabulka, kam si hráči mohou zaznamenat své skoŕe. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble Chrono a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

Základní hra Dobble získala ocenění HRAČKA ROKU a prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA! Sdružení pro hračku a hru každoročně uděluje ocenění nejlepším produktům na trhu z pohledu odborníků. Vyhrát mohou jen bezpečné a kvalitní hračky, které přináší dětem přidanou hodnotu v podobě vzdělávání a dalšího rozvoje.

VĚK HRÁČŮ: od 6 let
POČET HRÁČŮ: 1 až 8
DOBA HRANÍ: Krátká hra do 20 minut
  • Značka: BLACKFIRE
  • Poštovné a balné: ČP doporučené psaní 119; ČP balík na poštu 139; ČP balík do ruky 159; Zásilkovna 79; Na dobírku 50; Kč
  • Již odpověděli 2 zájemci
cena: 399

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky