PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

ČERNÉ pohodlné křeslo, bříza dýha, i jiné barvy

Nové zboží k prodeji

... jednoduchý a nadčasový design, který působí stále silně - i po 40 letech na trhu. Je v oblibě u lidí všech věků, takže kromě verze pro dospělé máme i variantu pro děti. Můžete si vybrat z mnoha pratelných potahů různých barev. Rám z klíženého a ohýbaného březového dřeva poskytuje pružnost. Vysoký opěrák poskytuje dobrou oporu pro vaši šíji. Pomocí náhradních polštářů snadno změníte vzhled pohovky i celé místnosti. Pro ještě větší pohodlí a odpočinek při sezení můžete křeslo doplnit podnožkou ve stejné či kontrastní barvě (prodává se zvlášť, cena podnožky 999 Kč). Potah lze sundat a vyprat, a tak bude stále čistý. Záruka 10 let. Více informací o podmínkách záruky najdete v zárukové brožuře. Cena je za vyobrazenou variantu (ceny u jednotlivých barevných variant se liší, detailní informace na dotaz). Nové, originálně balené zboží. Ihned k odeslání !
.......................................

Užitečné informace: Rám snese zátěž až 170 kg.
.......................................

BARVY K DISPOZICI: černá, oranžová, béžová. Informace o dostupnosti barev na dotaz.

......................................

Návod na údržbu: Křeslo: Čalounění křesla: Snímatelný potah perte v pračce na max. 40 °C, v režimu běžného praní. Perte samostatně. Nebělit. Nesušte v sušičce. Žehlete na max. 150 °C. Křeslo: Snímatelný potah - pouze chemické čištění v tetrachloroetanu a hydrokarbonu (běžný režim). Rám křesla: Rám otírejte navlhčenou textilií a jemným čisticím prostředkem. Osušte čistým hadříkem.
.......................................

Materiál: Rám: Rám: Formovaná lepená dřevěná dýha s povrchem, buková dýha, barevný akrylový lak. Celkové složení: 100% polypropylen.
  • Rozměry: Šířka: 68 cm, hloubka: 82 cm, výška: 100 cm, šířka sedáku: 56 cm, hloubka sedáku: 50 cm, výška sedáku: 42 cm, balík cca 12 kg
  • Značka: IKEA
  • Poštovné a balné: 179 kurýr se službou křehký balík / do 24h u Vás Kč
  • Již odpověděl jeden zájemce
  • (K dispozici může být více kusů.)
cena: 1899
Prosím, uvádějte u objednávky kompletní adresu včetně aktuálního příjmení a tel. kontaktu, pomůže to přepravci urychlit dodání Vašeho balíku. Děkuji :)

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku