RECEPTY

Magda B. (magdab) ID 20139
mimibazar.cz/magdab
Oblast: Brno - venkov
Ověřená adresa
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 14.8.2006
Naposledy: 16.10.2019 23:03
Aktualizace: 16.10.2019 23:03
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 227
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 2232
VŠECHNY FOTOGRAFIE 14
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 1
RECEPTY 2
NÁVODY 0
NÁZEV
prohledat zároveň postup a přísady      vyhledání dle čísla receptu
VŠECHNY TYPY RECEPTŮ | RECEPTY S POSTUPY | RECEPTY PRO INSPIRACI
VŠECHNY RECEPTY
DĚTSKÉ SPECIALITY
POLÉVKY
KUŘECÍ MASO A DRŮBEŽ
HOVĚZÍ MASO
VEPŘOVÉ MASO
MLETÉ MASO
RYBY A DARY MOŘE
ZVĚŘINA
BEZMASÁ JÍDLA
SALÁTY, ZÁLIVKY
RÝŽE A TĚSTOVINY
PIZZY, CHLEBY
SLADKÁ JÍDLA
MOUČNÍKY, POHÁRY
CUKROVÍ
OVOCE
ZAVAŘENINY
CHUŤOVKY
POMAZÁNKY
NÁPOJE, DRINKY
KRÁLIČÍ MASO
BEZLEPKOVÁ DIETA
LUŠTĚNINY
HOUBY
OMÁČKY
ZELENINOVÁ JÍDLA
DOMÁCÍ MEDICÍNA
DIETY
VÁNOČNÍ CUKROVÍ
DOMÁCÍ PEKÁRNY
GRILOVÁNÍ
DORTY
CO DŮM DAL
DIA RECEPTY
PARNÍ HRNEC
POMALÝ HRNEC
Celkem: 2 (zobrazuje se 1-2)

Vybrané nabídky z našeho Mimibazaru

DĚTSKÉ SPECIALITY

Nejkrásnější dětské Velikonoce


PRO INSPIRACI

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Velikonoční dobroty, košíček, zahrádka, park nebo louka... :o)

POSTUP PŘÍPRAVY

Někteří tento krásný velikonoční zvyk znají, ale mnozí vůbec ne. Ti, kteří ho jednou vyzkoušeli, se ho už nikdy více nevzdávají, protože dětské nadšení z něj je opravdu obrovské! Vedle něj jsou tradiční zvyky jako mrskačka jen vedlejším doplňkem... A co je nejdůležitější, tento zvyk je pro všechny děti, ne jen pro kluky!!! :o)

Nevím už přesně, odkud tato velikonoční tradice pochází, babička nám v dětství říkala, že z Německa, ale vím, že se to dělá i v jiných zemích... je to ale zaručeně to nej nej, na co budou Vaše děti (a hlavně ty malé, kterým ještě švihání holek s prutem absolutně nic neříká) po Velikonocích vzpomínat a na co se budou každé jaro nejvíce těšit!

RECEPT A POSTUP:
To každý rok o Velikonocích utíká zahradou Velikonoční zajíček a tam, kde se zajíček zastavil, mu do trávy vypadlo nějaké velikonoční čokoládové vajíčko, lízátko, bonbonek, beránek, perníček... a děti pak jdou s košíčkem do zahrady a celou ji nadšeně prohledávají a nalezenou velikonoční pomlázku sbírají do košíčku. Radost obrovská, nadšení v dětských očkách nezapomenutelné... :o)))))
(Táta ráno děti zabaví doma a mamka schová po zahradě pomlázku. Pak přijde a řekne, že se byla podívat a že to vypadá, že už Velikonoční zajíček po zahradě běžel. Děti natěšeně vezmou košíček a když jsou dvě, každý jde do jiné části zahrady - maminka ukáže, kde má kdo hledat. Tento zvyk můžete realizovat i když nemáte vlastní zahradu. Třeba v blízkém parku, v lese na louce, u sousedů, u babiček na venkově...).

Zobraz více ...


ULOŽIT RECEPT | VYTISKNOUT RECEPT | (recept si oblíbilo 6 návštěvníků)

KOMENTÁŘE (7) poslední: 18.3.2010, 21:53 | PŘIDAT KOMENTÁŘ

DIETY

Řídíme se SPRÁVNOU VERZÍ výživy podle krevních skupin a nemůžeme si ji vynachválit! :o)))))POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Tato výživa-dieta spočívá v tom, že pro každou krevní skupinu (A,B,AB,0) se potraviny dělí na prospěšné, neutrální nebo nevhodné. Ty prospěšné mají pozitivní vliv na zdraví člověka a u toho, kdo má nadváhu, podporují váhový úbytek. Neutrální nemají žádný významný vliv, slouží pouze jako zdroj živin. Nevhodné potraviny mají negativní vliv na zdraví člověka a způsobují přibírání.

POSTUP PŘÍPRAVY

Touto výživou se dosáhne významného posílení zdraví, zvýší se odolnost imunitního systému, pomůže se předcházet zdravotním problémům, i chřipkám či obyčejnému nachlazení, zvýší se výkonnost organizmu, odstraní únava, získá větší množství potřebné energie... a navíc jako "vedlejší produkt" se dosáhne ideální váha (kdo má nadváhu, zhubne bez jakéhokoli hladovění na optimální váhu organizmu, kdo byl již předtím štíhlý, váha se mu nezmění). Já zhubla během 6 měsíců 12kg, celý čas jsem mohla jíst kdy jsem měla chuť sladké, slané, pečené, smažené... a přesto šla váha pořád dolů. Stačí vyřadit z výživy potraviny NEVHODNÉ pro Vaši krevní skupinu!
Vřele všem doporučuji, nemůžu si tuto výživu vynachválit! Je to nejgeniálnější věc, jakou jsem v životě objevila... :o)

P.S. Musela jsem doplnit do názvu receptu, že jde o SPRÁVNOU VERZI této výživy, nikoli chybné "mutace" uvedené všude možně na internetu a v knihách. Dokonce i ti, kteří se řídili originálními knihami od autora Dr.P.D´Adama v češtině (Výživa a krevní skupiny, Žijte správně-4 krevní skupiny,4 programy), často vůbec netuší, že vydavatelství přeložilo a chybně uvedlo v knihách SEZNAMY POTRAVIN. Výsledkem je, že jak laická veřejnost, tak doktoři a odborníci na výživu vycházejí z těchto špatných seznamů a následně tuto výživu hodnotí negativně, nebo že je to příliš omezující. A právě jako příklad uvádí ty věci, které ale pramení pouze z nesprávného seznamu potravin pro tuto výživu (třeba že áčko nesmí žádné maso, že nulka nemůže vůbec žádné mléčné výrobky, žádné obiloviny nebo nic kromě žita, že béčko nemůže bílou pšeničnou mouku atd.atd.). Začíná mi být pomalu jasné, proč je v naší republice tahle výživa tak málo známá, resp. proč se o ní nepíše daleko více nadšeněji. Bohužel správná databáze na oficiálních stránkách www.dadamo.cz se nemá jak propagovat, je to zdarma a každý si ji může stáhnout, a tak tým obětavých lidí dělá mravenčí práci, aby se dostala aspoň k těm, kteří se touto výživou chtějí řídit...

VÝŽIVA PODLE KREVNÍCH SKUPIN / DIETA PODLE KREVNÍCH SKUPIN, VÝŽIVA PODLE KREVNÍ SKUPINY / DIETA PODLE KREVNÍ SKUPINY, SPRÁVNÝ SEZNAM POTRAVIN PRO VÝŽIVU PODLE KREVNÍCH SKUPIN

LEDEN 2008:

Zobraz více ...


ULOŽIT RECEPT | VYTISKNOUT RECEPT | (recept si oblíbilo 52 návštěvníků)

KOMENTÁŘE (1466) poslední: 6.1.2019, 11:58 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
Celkem: 2 (zobrazuje se 1-2)
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt