Michaela L. (babiescb)

mimibazar.cz/babiescb ID 142781
Členství DIAMANT
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ
-17%

LEGO Creator 10263 Hasičská stanice v zimní vesnic

Nové zboží k prodeji

Užij si klid a pohodu vánočních svátků s hasičema ze sady 10263 Hasičská stanice v zasněžené vesnici od LEGO® Creator Expert. Tato úžasná LEGO stavebnice obsahuje 2patrovou, cesmínou ozdobenou budovu s kuchyní v horním patře, telefonem, stolem a rozkládací postelí. Za obrovskými červenými vraty hasičské stanice najdeš hasičské vybavení a požární tyč. Venku se nachází kluziště se sochou hasiče, ozdobený vánoční stromek s průsvitnou hvězdou a dárky, a navíc lavička a pouliční lampa. Tato sada obsahuje i klasické červené hasičské auto s výsuvným žebříkem, hadicemi, nářadím a terénními pneumatikami. Svolej rodinu a přenes domů kouzlo Vánoc s touto sváteční sadou od LEGO® Creator Expert. Obsahuje 6 minifigurek, navíc figurky dítěte a dalmatina a sněhuláka z kostek.

Obsahuje 6 minifigurek: 3 hasiče, hokejistu, saxofonistu a dívku s šálou, navíc figurku dalmatina, sněhuláka z kostek a figurku dítěte ve svetru s losem.
2patrová hasičská stanice obsahuje spoustu detailů z kostek, včetně propracované fasády se zdobenými sloupy a okny, a obrovská červená garážová vrata. Součástí sady je navíc i kluziště se sochou hasiče, ozdobený vánoční stromek s průsvitnou hvězdou, sáňky, lavička a pouliční lampa.
Součástí sady je i klasické červené hasičské auto s výsuvným žebříkem, hadicemi, nářadím a terénními pneumatikami.
Přízemí tvoří garáž s požární tyčí a hasičským vybavením.
V patře se nachází útulná kuchyň s červeným telefonem, kávovarem, jídelním stolem, rádiem, pelíškem pro psa a rozkládací postelí pro hasiče.
Vysuň vozík a pomoz hasičům ozdobit stromek.
Postav sněhuláka se stylovou pokrývkou hlavy.
Rozsviť světlo uvnitř hasičské stanice pomocí světelné LEGO® kostky!
Svolej rodinu a přenes domů kouzlo Vánoc s touto sváteční
cena: 2 150
Původní cena: 2 590 Kč

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům