Zobrazit přihlášovací formulář

LEGO Friends 41689 Kouzelné pouťové atrakce

Administrace

LEGO Friends 41689 Kouzelné pouťové atrakce

950 Kč 1 750 Kč
Zaujalo 2 uživatele
Děti už nemusí čekat, až k vám přijede pouť. Se sadou Kouzelné pouťové atrakce od LEGO Friends mohou prožívat kouzelné chvíle každý den u sebe v pokojíčku. Můžou si vychutnat projížďku na ruském kole s roztomilými fialovými vozíky ve tvaru cylindrů,…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 30. 6. 2008
E-Shop
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

LEGO Friends 41689 Kouzelné pouťové atrakce

950 Kč
Koupit
Děti už nemusí čekat, až k vám přijede pouť. Se sadou Kouzelné pouťové atrakce od LEGO Friends mohou prožívat kouzelné chvíle každý den u sebe v pokojíčku. Můžou si vychutnat projížďku na ruském kole s roztomilými fialovými vozíky ve tvaru cylindrů, prodávat dobroty ve stánku nebo bavit návštěvníky povedenými kouzelnickými triky.

Atrakce pouťové skluzavky, která dokáže návštěvníky nechat zmizet, děti doslova očaruje! S nadšením si budou hrát na kouzelníky předvádějící originální trik. Sada zároveň představuje skvělý způsob, jak mohou dospěláci sdílet kouzelné chvíle se svými ratolestmi při stavění a hraní si na pouť.

Stavebnice LEGO Friends umožňují dětem prožívat příběhy inspirované skutečným životem ve společnosti kamarádů, na které se mohou vždy spolehnout.

Lego Friends je stavebnice, jejíž cílovou skupinou jsou dívky od 4 let. V hlavní roli se představuje pět kamarádek (Olivia, Emma, Mia, Andrea a Stephanie), které společně podnikají různá dobrodružství. Někdy si dívky vyrazí do aquaparku, do džungle, ke kadeřníkovi či na pláž, jindy zase na misi na záchranu delfínů. Domovem jim je rozšiřitelné městečko Heartlike City. Objevte další stavebnice z řady Lego Friends, rozšiřte svou sbírku a kombinujte jednotlivé dílky.
  • 4. 12. 2023, 19:42

  • Zobrazení

    579

  • Oblíbené

    0

Další nabídky bazárku

LEGO City 60260 Závod ve vzduchu
LEGO City 60287 Traktor

Kategorie