Monika M. (Fotonka)

mimibazar.cz/Fotonka ID 342779
Členství SMARAGD
PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ oblast Praha - východ

čerstvá nať MÁTA MOJITO - do nápojů, salátů...

Nové zboží k prodeji

♥od května♥ ČERSTVÁ NAŤ MÁTY MOJITO

z naší zahrádky naprosto bez syntetických vlivů, hnojení jen přírodní podle receptů z klášterních zahrad. Pěstována v čistém prostředí u lesa ve vyvýšených kamenných valech.

Máta Mojito je speciální odrůda vyšlechtěná pro nápoj Mojito, silně aromatická bylina na čaje, do salátů, či jiných mlsek, ale i pro jiné mátové produkty a výrobky, např. do vonných polštářků, do směsí potpourri, do koupelových solí atd.

Cena za 10g (jeden dlouhý stvol je cca 10g) - Je možné objednat větší množství♥

Dodávám samozřejmě nekvetoucí natě a před květem, balené v plastových krabičkách utěsněných stretch folií. Spotřebujte nejlépe ihned, ale pár dní vydrží v chladničce v uzavřené nádobě.

♥Nezasílám poštou - pouze OSOBNÍ PŘEDÁNÍ po domluvě v Praze na Budějovické (cca 1x týdně) nebo blízko Kamenice u Prahy (denně).

RECEPT NA NÁPOJ MOJITO:

Ingredience:

4 cl Bacardi Superior Rumu, 1/2 -1 limeta, 2 lžičky třtinového cukru, 1-2 stonky máty, soda nebo perlivá voda, led

Příprava:

Do vysoké sklenice vložíme nakrájenou limetu a deset mátových lístků, přidáme třtinový cukr a lehce podrtíme. Sklenici naplníme ledem, přidáme 4 cl rumu a dolijeme sodou. Poté promícháme a ozdobíme snítkou máty.

Tip:

Mátové aroma probudíme tak, že s lístky v rukách před vhozením do sklenice lehce tleskneme.
  • Rozměry: Mátu Mojito je možné objednat také sušenou, ale je nutno počítat s delší dobou sušení, při ideálních podmínkách počítám nejméně týden. Sušíme ručně a poctivě tak, aby mátě zůstala sytá zelená barva a nerozpadala se rostlina na prach, jak je běžné v obchod
  • Značka: NAŠE ZAHRADA
  • Doposud žádný zájemce
cena: 11

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům