PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

LEGO Technic 42093 Chevrolet Corvette ZR1

Nové zboží k prodeji

Model 2 v 1 . Vychutnej si znovu dokonalý technický zážitek s tímto modelem 42093 Chevrolet Corvette ZR1 od LEGO® Technic. Tento exkluzivní model, který byl vyvinut ve spolupráci se společností Corvette, skutečně vystihuje podstatu kultovního superauta a nabízí autentickou kombinaci oranžové a černé barvy, ráfky s černými paprsky a nízkoprofilovými pneumatikami, velké zadní křídlo a 4 výfuky. Tato replika vozu Chevrolet Corvette ZR1 obsahuje také funkční řízení a viditelný motor V8 s pohyblivými písty. Přestav tento parádní model 2 v 1 a vytvoř realistickou repliku Hot Rodu.

- Exkluzivní replika modelu Chevrolet Corvette ZR1 s celou řadou realistických prvků, včetně velkého zadního křídla, 4 výfuků, ráfků s černými paprsky a nízkoprofilovými pneumatikami, funkčního řízení a propracovaného motoru V8 s pohyblivými písty.
- Toto sběratelské autíčko se dodává v autentické kombinaci oranžové a černé barvy spolu s parádním listem samolepek pro další úpravy.
- Ovládej funkční řízení a manévruj vozidlem tak, abys aktivoval viditelné písty V8.
- LEGO® Technic sada 2 v 1: lze přestavit na Hot Rod.
- Tento model LEGO® Technic je navržen tak, aby poskytl úžasné stavitelské zážitky.
- Stavebnice LEGO® Technic mají realistické mechanismy a funkce pohybu, které snadno uvedou mladé LEGO stavitele do realistického světa inženýrství.
-
Chevrolet Corvette měří - přes 8 cm na výšku, 29 cm na délku a 12 cm na šířku.
a
Hot Rod měří - přes 8 cm na výšku, 23 cm na délku a 12 cm na šířku.
  • Značka: LEGO
  • Poštovné a balné: 98 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 815

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku