Zobrazit přihlášovací formulář

LEGO Friends 41402 Herní boxík Olivia

Administrace

LEGO Friends 41402 Herní boxík Olivia

200 Kč 290 Kč
Zaujalo jednoho uživatele
Oliviina hodina chemie začíná, tak ji pomozte spolu s tajemným mazlíčkem v laboratoři vyrobit sliz. Dávejte pozor ve chvíli, kdy píše vzorce na tabuli. Vezměte si boxík s sebou kamkoli půjdete, nebo se s ním vydejte do domu kamarádky či kamaráda, kde si…

Zobrazit celý popis

Na mimibazaru od 30. 6. 2008
E-Shop
Ověřená
adresa
Ověřený
obchodník
Osobní
odběr

LEGO Friends 41402 Herní boxík Olivia

200 Kč
Koupit
Oliviina hodina chemie začíná, tak ji pomozte spolu s tajemným mazlíčkem v laboratoři vyrobit sliz. Dávejte pozor ve chvíli, kdy píše vzorce na tabuli. Vezměte si boxík s sebou kamkoli půjdete, nebo se s ním vydejte do domu kamarádky či kamaráda, kde si ho můžete rozdělit na 2 části a o zábavu Lego Friends se tak podělit!

Malé vědkyně si mohou zahrát na učitelky, nebo objevovat nové sloučeniny v laboratoři a Lego učebně, které se dají sbalit do boxíku. Najdete v něm 1 mini panenku vědkyně, mazlíčka, Lego učebnu a kompletní laboratoř se slizem, spoustou doplňků pro mini panenky a arch samolepek. Každý boxík lze zkombinovat se 4 dalšími a lze je stohovat a spojovat.

Lego Friends je stavebnice, jejíž cílovou skupinou jsou dívky od 4 let. V hlavní roli se představuje pět kamarádek (Olivia, Emma, Mia, Andrea a Stephanie), které společně podnikají různá dobrodružství. Někdy si dívky vyrazí do aquaparku, do džungle, ke kadeřníkovi či na pláž, jindy zase na misi na záchranu delfínů. Domovem jim je rozšiřitelné městečko Heartlike City. Objevte další stavebnice z řady Lego Friends, rozšiřte svou sbírku a kombinujte jednotlivé dílky.
  • 5. 12. 2023, 20:52

  • Zobrazení

    185

  • Oblíbené

    1

Další nabídky bazárku

LEGO City 60260 Závod ve vzduchu

Kategorie