Radka L. (lejckova)

mimibazar.cz/lejckova ID 77488
Členství SAFÍR

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

LEGO Technic 42058 - Motorka a 42059 Náklaďák

Nové zboží k prodeji

LEGO Technic 42059 Náklaďák pro kaskadéry nebo LEGO Technic 42058 - Motorka pro kaskadéry. •Obsahují výkonný natahovací motor.

Zkombinuj s natahovacím modelem 42059 a 42058 Náklaďák + Motorka a získej více možností pro hraní nebo vytvoř kombinovaný model Super výkonného závodního vozu.
- Kombinovaný model Super výkonného závodního vozu měří přes 11 cm na výšku, 19 cm na délku a 9 cm na šířku.

LEGO Technic 42058 - Motorka pro kaskadéry.
Předváděj dech beroucí kousky s tímto super rychlým modelem LEGO® Technic Motorky pro kaskadéry, který má skvělou kombinaci žluté a černé barvy s šachovnicovými nálepkami, přední a zadní světla, autentické výfuky a extra široké poklice s nízko-profilovými pneumatikami. Motorka pro kaskadéry je také vybavena natahovacím motorem a sada obsahuje i rampu na provádění akrobatických kousků.
Motorka měří přes 7 cm na výšku, 18 cm na délku a 7 cm na šířku. Počet kostiček: 140.

nebo

LEGO Technic 42059 Náklaďák pro kaskadéry
Předváděj úžasné akrobatické kousky s tímto rychlým LEGO® Technic Náklaďákem pro kaskadéry, který obsahuje kombinaci modré, černé a bílé barvy se šachovnicovými nálepkami, pevný přední nárazník a široké modré poklice s nízko-profilovými pneumatikami. Tento Náklaďák pro kaskadéry je také vybaven natahovacím motorem a sada obsahuje i rampu na provádění akrobatických kousků. Zkombinuj s natahovacím modelem 42058 Motorka pro kaskadéry a získej více možností pro hraní nebo vytvoř kombinovaný model Super výkonného závodního vozu.
Náklaďák pro kaskadéry měří přes 8 cm na výšku, 18 cm na délku a 9 cm na šířku.

Cena za jednu sadu 499, Kč
.
  • Značka: LEGO
  • Poštovné a balné: 83 Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 499

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Doporučte produkt přátelům

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku