MAGAZÍN - Móda a krása

Zázvorový zábal pro spalování tukůPublikováno 8.5.2017, 10:05
Neexistuje způsob, jak se zdravě zbavit nežádoucích tukových zásob bez pohybové aktivity a změny jídelníčku. Existuje ale spousta berliček, kterými můžeme svou snahu podpořit a urychlit kýžený výsledek. Určitě už jste viděli v posilovnách, že si některé dámy balí stehna a/nebo břicho do potravinové fólie, aby se partie více potily a tím se z nich intenzivněji ztrácela voda. Tato metoda je efektivní trošku a jen krátkodobě, ale můžeme ji částečně využít i mnohem efektivněji. Se zázvorem a troškou skořice.
Sušení vlasů bez fénuPublikováno 28.4.2017, 15:49
Je to asi jediná možnost, jak dát vlasům na chvíli od „tepelné úpravy“ pokoj. Jenomže mnoho z nás to skoro nedělá, protože nemáme čas, ale většinou proto, že naše vlasy pak jednoduše nevypadají nic moc. Možná je to tím, že i na obyčejné sušení vlasů, kdy je necháte jen tak být, se musí chytře a je třeba se vyvarovat čtyřem základním chybám.
Kdy pinzetu raději odložitPublikováno 27.4.2017, 15:27
Každý na svém těle sem tam objeví zatoulaný chloupek. Z míst, kde nemá co dělat, se ho většinou snažíme vykázat pomocí pinzety. Ale existují místa na těle, kde bychom měli chloupky nechat, byť se nám tam nelíbí. Nebo s jejich odstraněním nespěchat. Protože riziko zavlečení infekce je značné a vytrhnutí chloupků s většími kořínky nebo na citlivých místech může propuknutí takové infekce způsobit. Od kterých míst na těle tedy držet pinzetu dále?
Maska proti vráskám a kruhům pod očimaPublikováno 20.4.2017, 14:39
Stárnutí je přirozený proces, který zastavit nemůžeme. Jeho projevy můžeme ale o trošku zpomalit. Velké procento faktorů, které přispívají ke tvorbě vrásek, je vnějších. Jde o stres, znečištěné prostředí, například kouření nebo nezdravé stravování, nedostatečný příjem vody, minerálů a vitamínů, vystavení pleti slunečnímu záření atd. V naší moci není zvrátit genetiku ani ubíhající léta, můžeme se ale snažit dopřát své pleti to nejlepší a spoléhat na to, že nám to oplatí svou déle přetrvávající krásou.
Dopřejte si konečně vysněná prsa. Zvětšení vlastním tukem funguje!Publikováno 13.4.2017, 8:35
71 % z nás přiznává, že bychom si přály jiná, krásnější prsa. A upřímně přičtěme další procenta těch z nás, které to nahlas nikdy nevysloví, ale tajně o krásnějších prsou sní. Současná estetická medicína nabízí nepřeberné množství možností, jak prsa zvětšit a zlepšit jejich tvar. Řešení existuje pro každého, i pro ty z vás, které se bojí operace a jizev!
Proč naše nehty nevypadají dobře?Publikováno 11.4.2017, 18:07
Lámavé, roztřepené, křehké nehty, které ne a ne vyrůst? Když pomineme všechny možné avitaminózy, nedostatky minerálů, plíseň, nemoci nebo jiné zdravotní příčiny, často je kvalita nehtů přímo závislá na péči, jakou jim věnujeme. Nebo nevěnujeme, nebo si jen myslíme, že věnujeme. Největší službu nehtům prokážeme hydratací zvenku i zevnitř, krémy na ruce, ale především oleje speciálně určené pro péči o nehty vůbec nejsou od věci. Co dál?
Jak vykouzlit velké očiPublikováno 4.4.2017, 15:23
Každá zručná žena umí pomocí makeu-pu poopravit kdejaký „nedostatek“, který jí příroda nadělila. Zamaskování nedokonalostí pleti je vlastně téměř automatická schopnost, ale pak jsou tady trošku obtížnější úkoly. S nimi nám v poslední době dost pomohl trend contouringu, který ovšem jen využívá modelování kostní struktury obličeje pomocí světlých a tmavých barev. Můžeme si zúžit nos, zamaskovat dvojitou bradu a podobně. Ale... jak si zvětšit oči?
11 znamení, že nosíme make-upu až přílišPublikováno 31.3.2017, 13:33
Většina rad a doporučení se zaměřuje na to, jak vylepšit naší zkrášlovací proceduru, jaké produkty jsou ještě nutně potřeba k tomu, abychom byly ještě krásnější, jak se starat o vlasy, pleť, řasy, rty, obočí... A jak je zdokonalovat. Je to past. Protože snadno ztratíme přehled o tom, jak vlastně vypadáme „ve skutečnosti“ a jakmile nám nevadí vstávat o hodinu (dvě, tři...) dříve, jenom abychom se stihly připravit do provozního módu, můžeme se hrdě prohlásit za členy „Ažmocmakeup klubu“.
Tipy pro „no make-up“ make-upPublikováno 28.3.2017, 11:26
Je vlastně celkem paradoxní, že „vypadat přirozeně“ znamená pro mnohé z nás největší dřinu. Vzhled, který by byl vynikající, kdybychom ho doopravdy přirozeně měly, většinou dá poměrně dost práce. Pokud ale chcete vypadat jako byste v ideálním světě právě vstala z postele, máme pro vás pár tipů, jak si tento make-up oříšek zjednodušit.
Týdenní kúra pro zářivé vlasyPublikováno 8.3.2017, 13:51
Své vlasy vystavujeme negativním vlivům okolí každý den, často i každou noc. Na kvalitu našich vlasů má vliv to, jaký používáme šampon, jaký kondicionér, z jakého materiálu je naše povlečení, jak často ho měníme, jestli jsme ve stresu, jak jsem na tom s výživou, jestli nám nechybí nějaké vitamíny nebo minerály, jaké používáme přípravky na styling a úpravu, jak často a jakým způsobem si hlavu myjeme i sušíme, jaký máme typ pleti... stop. Přece nejde mít to všechno pod kontrolou. A přitom bychom chtěli zdravé, krásné a pevné vlasy všichni. Jak na to?
Celkem: 119 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,12 další >>
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Černá listina | Kontakt | Facebook