MAGAZÍN - Móda a krása

Make-up trendy pro ještě lepší nalíčeníPublikováno 28.8.2017, 0:35
Všechny ženy (a někteří muži) se v poslední době boomu make-up tutorialů, kanturování, falešných řas a dalších make-up kouzel trošku ztrácí. Zapomínáme na to, že to, co vidíme na internetu je jen málokdy make-up na každodenní nošení, navíc – i kdyby byl, přece jen ne každý z nás má ráno nějakou tu hodinku k dobru. Ze současných make-up trendů jsme pro vás vyzobali maličkosti, které se hodí doopravdy zařadit do své ranní rutiny.
Nejčastější make-up minikatastrofy a jak na něPublikováno 28.8.2017, 0:24
Spěcháme, nemáme čas, nemáme klid, nanášíme make-up v rychlosti, přes den se nezastavíme... a make-up nanášíme nebo opravujeme prostě trošku lajdácky, vždyť přece nejdeme na ples, no ne? Tak jako tak se občas objeví chybka, kterou je nutné opravit, ideálně co nejdřív. Jako jsou nejčastější momenty, kdy si ulevíme „Sakra!“ a chceme začít nanovo (nebo nad tím mávnout rukou a celý den trávit s vědomím, že jsme se na sobě dopustili beauty prohřešku a neopravili ho!)?
Základní pravidla pro pleť s aknéPublikováno 11.8.2017, 12:35
Akné není problém, který by se týkal výhradně dospívající mládeže. Často přetrvává až do pozdní dospělosti, takže místo toho, abychom řešili, který BB krém má nejvhodnější barvu, i v létě a těžkých parnech každé ráno nanášíme hutný krycí make-up. Mohlo by se zdát, že projevy akné, tedy kdy, kde a jak velký se nám objeví pupínek, nemáme vůbec pod kontrolou... nebo ne? Možná toho můžeme dělat víc, než bychom si mysleli.
Hydratace pleti a jaké děláme chybyPublikováno 11.8.2017, 12:34
S přibývajícími svíčkami na narozeninových dortech nám pomalu dochází, že pevnou, pružnou a mladistvou pleť nebudeme mít věčně. Jedna z věcí, kterou děláme od „jistého věku“ asi všichni, je, že se snažíme pleť hydratovat. Víme, že pleť máme čistit a sem tam ji namazat krémem. Ale... je zrovna takové „něco“ lepší než nic? Jaké chyby děláme, i když se snažíme o pleť starat? Třeba je na čase změnit svou hydratační rutinu!
Jak a co nakoupit ve výprodejíchPublikováno 8.8.2017, 14:54
Dvakrát do roka chystají všechny obchodní řetězce největší lákadlo pro naše peněženky – velké výprodeje. První vlna slev dorazí po Vánocích, ta druhá ke konci léta. A i když by se nám chtělo nakupit si všechny ty trendy kousky za třetinové ceny, pravděpodobně nemáme neomezený rozpočet. Proto je třeba nakupovat chytře. Co se vyplatí si ve výprodeji koupit a co ne?
Domácí facelift? Stačí vaječný bílekPublikováno 8.8.2017, 14:52
Vaječný bílek má pro naši pleť mnoho využití, krom toho, že vyživuje, proteiny v něm obsažené jsou doslova požehnáním pro pevnost a pružnost pleti, zajišťují její vypnutí a hladký a mladistvý vzhled. Nezanedbatelné je množství vitamínů a minerálů, které tvoří pro pleť blahodárnou masku. A když se nám bude chtít přidat některou z dalších speciálních ingrediencí, vyřešíme klidně také zarudnutí pleti, její hydrataci nebo nadměrnou mastnotu.
Kamufláž vrásek krok za krokemPublikováno 31.7.2017, 17:16
Ačkoliv přirezlá krása a přijetí vlastního vzhledu jsou mantry současné doby, stejně bychom byli všichni rádi, kdyby na nás stárnutí nebylo vidět. Kvalitu naší pleti i její stárnutí ovlivňuje genetika, vnější vlivy (hlavně vystavování pleti okolnímu znečištění), strava, spánkový režim, pohyb, hydratace… stop. Co když ale chceme schovat vrásky hned teď? Jaké jsou nejlepší make-up triky?
Vlasy vyfoukané jako ze salónuPublikováno 28.7.2017, 13:32
„Škoda, že se mi nikdy nepodaří upravit vlasy tak, jako to umí můj kadeřník...“ Většinou si řekneme, že mají praxi, jsou zkušení a prostě to umí. Jenomže často spočívá um ve znalostech, a právě ty vám přinášíme. Protože vytvořit si krásný, hladký, přirozený a profesionální účes za pomoci fén a kartáče totiž nemusí být výsadou jen zručných kadeřníků, zvládneme to doma! Jenom je třeba vědět, jak na to.
Základy pro nestárnoucí pleťPublikováno 23.7.2017, 21:15
Přírodu nezastavíme, ale můžeme ji trošku ošálit, a tím nevyhnutelné stárnutí pleti zpomalit. Nikdy se nezbavíme dědičné zátěže a dispozic, ale můžeme se zbavit skoro všech nežádoucích vlivů, které má na naši pleť okolí. Nebo takových, kterým ji vystavujeme my sami. Dehydratace, volné radikály, nečistoty a špatné prokrvení – to jsou naši největší nepřátelé, když přijde na kvalitu pleti. Přinášíme vám pár tipů, jak vypadat co nejdéle co nejlépe.
Péče o pleť krok za krokemPublikováno 10.7.2017, 11:43
Asi už víte, jestli máte pleť normální, smíšenou, suchou nebo mastnou. Za ta léta, co se o sebe staráme trošku systematičtěji, než že si jen ráno a večer opláchneme obličej vodou, jsme už vyzkoušeli doopravdy mnohé. Od drahých krémů a přípravků po varianty z domácí spižírny nebo ledničky. Jenomže často ještě pořád tápeme. Jak záleží na teplotě vody, na tlaku, na přípravcích a na rutině? Máme si pořídit ten drahý elektrický kartáč na pleť, který sem tam zahlédneme v reklamě? A je lepší šetrná péče nebo agresivní peeling?
Celkem: 131 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,14 další >>
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Kontakt | Facebook