MAGAZÍN - Móda a krása

Týdenní kúra pro zářivé vlasyPublikováno 8.3.2017, 13:51
Své vlasy vystavujeme negativním vlivům okolí každý den, často i každou noc. Na kvalitu našich vlasů má vliv to, jaký používáme šampon, jaký kondicionér, z jakého materiálu je naše povlečení, jak často ho měníme, jestli jsme ve stresu, jak jsem na tom s výživou, jestli nám nechybí nějaké vitamíny nebo minerály, jaké používáme přípravky na styling a úpravu, jak často a jakým způsobem si hlavu myjeme i sušíme, jaký máme typ pleti... stop. Přece nejde mít to všechno pod kontrolou. A přitom bychom chtěli zdravé, krásné a pevné vlasy všichni. Jak na to?
Neustále popraskané rty?Publikováno 24.2.2017, 16:24
Příležitostně se s tímto nepříjemným stavem setkáváme asi všichni. Co ale znamená, když jsou suché, popraskané vlastně už běžný stav? Jestliže se nehnete na krok bez toho, aniž byste s sebou neměli balzám, rty vás bolí, máte tendence se do nich kousat, sem tam do krve prasknou a, přiznejme si, nevypadají zrovna nejatraktivněji, možná bychom měli zapátrat nad příčinou. Proč vlastně máme chronicky suché rty?
Deset lekcí krásy dospělé ženyPublikováno 20.2.2017, 15:43
V životě každé ženy dojde k momentu, kdy se najednou zděsí, co se stalo s jejím zrcadlem. Možná je to chvíle, kdy si poprvé všimne drobných vrásek kolem očí, možná zjistí, že její vlasy mají víc roztřepených konečků než těch neroztřepených, možná najednou vidí víc nedokonalostí, než včera. Toto prozření čeká každou z nás, chvíle, kdy si uvědomíme, že nebudeme mladé napořád. A tak je třeba vzít svou krásu pevně do rukou. Nad čím už by žádná dospělá žena neměla mávnout rukou?
Účesy, které přidávají rokyPublikováno 7.2.2017, 15:38
Není to jen naše pleť a postava, které prozrazují skutečný věk. Ženy si často samy na sebe kladou pasti, do kterých v dobré víře padají a vypadají starší, než by se jim líbilo. Vedle oblečení a make-upu velkou roli hrají naše vlasy. A nemusí to výt jejich barva, to, jestli našemu vzezření prospívá, závisí na tom, jestli nám sluší, ale v účesech a úpravě vlasů můžeme pěkně šlápnout vedle. Když už patnáct let slavíme pětadvacítku, čemu bychom se měly vyhnout?
Módní rebelkou po čtyřicítcePublikováno 24.1.2017, 13:01
Je pomalu na čase vytlouct si z hlavy poučky našich maminek a babiček, že „od určitého věku“ bychom se měli začít oblékat „slušněji“. Co přesně to znamená, to nikdo neví, ale rozhodně v sobě máme zakořeněnou představu, že oblečení, outfity a styl, které bychom označili jako „sexy“ už se nějak přestává hodit. To je ale hloupost. Formulovali jsme pár pravidel, která, když si je přečtete hlasem své babičky nebo puritánštější maminky, určitě už ve vašem okolí zazněla. Pojďme je porušit!
Obličej a osm míst, kde nás zradíPublikováno 12.1.2017, 12:03
...když přijde na věk. S přibývajícími léty se můžeme vyrovnávat nonšalantně a s grácií, nikdy by nikomu ale nevadilo se třeba o pár let zpět vrátit. Nebo alespoň tak vypadat. Co je znamením věku v obličeji? Mohli bychom říct, že přibývající vrásky, ale není to tak úplně pravda. Pojďme se podívat na místa, která mohou za to, že „vypadáme starší“. A když už poznáme nepřítele, budeme také vědět jak s ním bojovat!
Pět zázračných masek z domácí spížePublikováno 25.12.2016, 11:19
K tomu, abychom dostali tu nejlepší péči, často nepotřebujeme drahé kosmetické přípravky. Příroda nám nadělila vlastně všechno, co potřebujeme. A nejen, že většinu nejdůležitějších ingrediencí pro plnohodnotnou, jemnou, efektivní a ohleduplnou péči o naši pleť a vlasy máme možnost koupit v každém obyčejném obchodě, ale velmi pravděpodobně je máme doslova na dosah ruky. Konkrétně ve spíži a v ledničce. Jak si dopřát péči jako ze salónu a přitom nevytáhnout paty?
6 omylů při vysoušení vlasů a jeden bonusPublikováno 23.12.2016, 8:36
Když si hlavu umyjeme, málokdy ji necháváme jen tak na vzduchu proschnout (i když by to bylo to nejzdravější, co bychom pro své vlasy mohli udělat). Nemáme čas čekat několik hodin, než se naše vlasy usuší a my budeme moct vyrazit ven. A k tomu všemu... pokud si vlasy už nějakou dobu barvíme nebo je máme od přírody ne zrovna nejzdravější, po přirozeném uschnutí nevypadají úplně nejvíc k světu. A tak saháme po fénu, i několikrát týdně, možná dokonce denně. A v čem chybujeme, čím si vlasy ničíme?
Vánoční péče o suché rucePublikováno 18.12.2016, 9:51
Přišlo přesně to období roku, kdy se soustředíme především na pečení, úklid, nákupy a chystání, z té předešlé nám zůstává péče o rodinu a práce. Je velmi pravděpodobné, že jestli si na něco teď doopravdy nenacházíme čas, je to péče o sebe. A konkrétně naše ruce dostávají zabrat od neustálého umývání při pečení, od kontaktu s čisticími prostředky a v neposlední řadě od pořádné zimy, která venku vládne. Jak si dopřát extrémně výživnou péči o ruce a ještě k tomu navodit okouzlující voňavou vánoční atmosféru?
Nejlepší přírodní ingredience pro mastnou pleťPublikováno 10.12.2016, 19:33
Lidé s mastnou pletí mají výhodu, nemají tolik vrásek, pleť neztrácí na pružnosti, lépe uzamyká vlhkost… a tak dále. Jenomže musíme počkat tak do padesáti, aby se tyto výhody projevily. Do té doby je mastná pleť spíš utrpení než požehnání. Protože nikdo nechce vypadat jako v pubertě, když slaví pětatřicáté narozeniny. A tak už jsme asi vyzkoušeli masky, čisticí přípravky, krémy… něco pomohlo, něco ne. Ale co z přírodních látek na mastnou pleť zabírá nejlépe?
Celkem: 110 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,.,11 další >>
© 2004-2017 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Černá listina | Kontakt | Facebook