Zobrazit přihlášovací formulář

NMN- znáte?

Avatar
helus.karas12 13. 2. 2024, 13:02
Zdravím, máte někdo zkušenosti s NMN? Nedávno jsem na to narazila na webu a docela mě to zaujalo. Prý to má pomáhat v boji proti stárnutí, dále pak i se srdcem, regulovat hladinu cukru v krvi a další věci. Tak mě jen zajímalo zda to někdo užívá nebo to zkoušel?
Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
PrasilkaLenka 5. 3. 2024, 14:06
O tom tedy slyším prvně, tak děkuji za tip, já mám různé alternativní a přírodní doplňky ráda, takže se podívám. :)
Zuzka.bul 20. 2. 2024, 9:47
Čauko, nedávno jsem na to došla na kratomworld, já si odtam beru nějaké bylinky a tohle mi přišlo zajímavé. Ta cena není úplně nejnižší, takže to nebude pro každého, ale chtěla jsem to vyzkoušet, jelikož tyto přírodní věci mám nejraději. A jelikož s cukrem problémy mám, tak jsem do toho šla. Beru jej zatím měsíc. Řekla bych že se cítím po fyzické stránce lépe. Mám více energie a co se toho cukru týče, tak hodnoty mám mírně nižší než jsem měla. Takže určitě to nějaké účinky má. :)
StehlikovaIvca 13. 3. 2024, 11:51
@Zuzka.bul Od nich si beru také nějaké doplňky a mají to fakt kvalitní a funkční, takže bych se nebála otestovat ani toto. :)
helus.karas12 29. 2. 2024, 9:21
@Zuzka.bul Tak děkuji za komentář a tvoji zkušenost. Já jsem to našla někde jinde, ale je mi jasné že to není jediný prodejce. No zní to opravdu zajímavě, ano ta cena je vyšší to je pravda, ale já v této oblasti ráda experimentuji a raději dám peníze za tohle než pak za léky z lékáren a podobně. :)

Vybrali jsme pro vás

Kategorie