Nový Mimibazar

DISKUSNÍ TÉMATA | POSLEDNĚ DISKUTOVANÁ TÉMATA

 

Děkujeme za každý názor a nápad k nové verzi Mimibazaru! 

Náhledy jsou k dispozici zde: 

Úvodní stránka Mimibazaru

 

DISKUTOVAT MOHOU POUZE REGISTROVANÍ UŽIVATELÉ
Nový Mimibazar
ZOBRAZIT PODLE NEJNOVĚJŠÍCH PŘÍSPĚVKŮ
ZOBRAZIT STARŠÍ PŘÍSPĚVKY Z ARCHÍVU
Celkem: 42 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5 další >>
Irena M. (I*r*c*a) ID 152309, mimibazar.cz/i*r*c*a (16.11.2018, 19:23)
Dobrý den, jen takový detail - u modré kulaté ikony s obrázkem lampiček uvádíte "Nabízíme staré i nové zboží". Divně na mě působí výraz "staré" zboží, více se mi líbí původní výraz "použité" zboží.
ODPOVĚDĚT
Vladimíra K. (Červený tulipán) ID 1680, mimibazar.cz/cervenytulipan (16.11.2018, 12:44)
Jako „prémiový“ prodejce hlavně potřebuji nějaké nástroje na automatizaci správy inzerátů – topování, skrývání vyprodaných, zadávání nových. Webové API nebo alespoň import. NUTNĚ!!!!!
Vzhled je oproti tomu asi o padesát stupínků níž….
ODPOVĚDĚT
Jitka D. (Ayra) ID 3251, mimibazar.cz/ayra (15.11.2018, 7:20)
Když to budu hodnotit čistě jen jako úvodní obrazovku, tak mi to nepřijde špatné - dává to lepší přehled o tom, co se na tomto serveru dá najít, a vizuálně je to celkem pěkné.
Předpokládám, že pak to už nebude fungovat celé jen v těch proužcích, ale že po zvolení určité kategorie už se pak otevře na celé stránce jen daná oblast (tedy jen inzeráty, nebo jen recepty, diskuze...) - ze mě dobré.
ODPOVĚDĚT
Martina J. (Kouni) ID 191215, mimibazar.cz/kouni (15.11.2018, 7:02)
Nelíbí, zničíte poslední rodinný obyčejný bazárek, kde se ještě občas dá něco prodat, uděláte z toho druhé Aukro (6) . Ale to vy moc dobře víte, takže nechápu, proč se nás ptáte ,-) . Jeden si zvykne i na smrt, žejo....třeba tobude fungovat, kdo ví....
ODPOVĚDĚT
Dana V. (slunisluni) ID 138970 (15.11.2018, 7:20)
žejo - druhý Aukro - jsem to psala včera :-D


jak to koupil ten nový - tak to šlo do kopru
no a nedávno měl rozhovor v tisku a mlel tam něco o tom, že dřív tam bylo hodně prodejců co prodávali nové věci a on chce jít cestou, aby se tam prodávali věci nenové - ale vždyt ty lidi mu přece všichni utekli :-D , staré věci se tam prodávaly kdysi , tedka je tam tak třetina lidí a to možná
ODPOVĚDĚT
Martina J. (Kouni) ID 191215, mimibazar.cz/kouni (15.11.2018, 7:23)
To je marný vysvětlovat...třeba to vyhedávání, jestli bude jak na Vinted, tak amen marja...jako lovce mě to těší, že něco najdu jen já, ovšem jako prodejce fakt ne :-D
ODPOVĚDĚT
Dana V. (slunisluni) ID 138970 (15.11.2018, 7:37)
všechny tyhle weby začínají být unifikovaný - začínají vypadat všechny stejně, ničím se vlastně neodlišují, když člověk chce najít UGG - všude musít dát ještě něco navíc do vyhledávače, protože mu to vygeneruje všechny slova která obsahují ugg .... a tak všichni doufají že prodají i to co ten člověk ani nechtěl koupit ,-)
ODPOVĚDĚT
Martina J. (Kouni) ID 191215, mimibazar.cz/kouni (15.11.2018, 8:54)
A jak padne diskuse, bude uplně amen....proč se asi ted nejlíp prodává na FB, že, i když je blbý, nespolehlivý, inzerce se pořádně nedá vychytat, hapruje to....no protože u toho lidi ještě pokecají a pokoukají na jiný věci....
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 21:52)
1/4 Pěkný večer ve spolek... já se pokusím trochu ty vášně zkrotit. První náhled je úvodní strana Mimibazaru. Prosím držme se této konkrétní stránky. Názor "nelíbí se mi" je pravda taky názor, ale konkrétní informační hodnotu má nulovou. Když pak jedním dechem dodáte, že je to zbytečné psát a nechápete podstatu té diskuze, pak s vámi musím souhlasit, protože o "nelíbí se mi to" se těžko vyjednává. Prohlédněte si současnou úvodní stránku www.mimibazar.cz , porovnejte s novým náhledem. Co konkrétně je prosím nepřehledné, co se Vám nelíbí? Odkazy v liště pod hlavičkou jsou na svém místě (konkrétním textům prosím zatím nevěnujte velkou pozornost, jde pouze o ukázku umístění, např.chybějící Poradna), vyhledavač je na lepší pozici a ten je podstatou Mimibazaru, který je především inzertní portál. Já sama jsem konzervativní člověk a když změnil Seznam vzhled mailové schránky, psala jsem negativní reakci a byla rozhodnutá odejít, protože měnili něco na co jsem zvyklá, něco co dle mého funguje. Nakonec jsem neodešla, protože by bylo pracné upravovat vše, kde mám email registrovaný a víte co? Teď si nevzpomenu, jak ten mail vypadal předtím. A já doufám, že toto bude naprosto stejná situace. Že vás zde udrží to podstatné a to jsou vazby a ne barva záhlaví.
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 21:52)
2/4 Chápu, že je to šok, chápu, že jste zvyklí a takto máte Mimibazar rádi. Ale takto dále není udržitelný. Bohužel tak jak je "napsán" není možné jej nijak posunout ani vylepšit. Denně odrážíme emaily uživatelů, kterým chybí základní funkce, kteří si stěžují na zastaralost, nepřehlednost a ztrátu zákazníků, protože se zde neorientují. A to není problém jedné dosud upravené stránky, která navíc není změněná nijak zásadně (porovnání mám myslím dosud u sebe na stránce ve fotkách). Je upravená, aby byla dobře dostupná na mobilech. Ať chceme nebo ne, počet uživatelů přicházejících z mobilních zařízení se blíží polovině. A o tyto uživatele také přicházíme. Ať už v podobě zákazníků, tak také prodejců i diskutérů.
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 21:53)
3/4 Jsem na bazaru přes 10 let, nepovažuju to za práci, je to už součást života, je to srdcová záležitost jako pro vás, ale ta změna je nezbytná. Píšete, že měníme něco co funguje a zároveň, že Mimibazar není co býval a upadá - takže nefunguje?, někdo tady zmiňoval, že zákazníci odchází protože je nepřehledný, ale zároveň nechce změnu...tož to je trošku královna koloběžka. U konkurence prodáváte více a víte proč? Protože mají stránky přizpůsobené SEO, protože mají kategorizaci a jsou responzivní - tedy mají velkou část uživatelů mobilů a to my teď do stávající verze nejsme schopni napasovat. Asi ať napíšu cokoliv bude to jedno, protože jak tu někdo napsal, vyrábíme práci abychom zdůvodnili zvýšení platu... co na to říct...mít vředy, je dneska po mně. Hrozně mě mrzí, že do toho zákulisí nevidíte, že jste nebyli na těch xy schůzkách, kde se řešilo právě to, abyste všechno našli, aby vám tady bylo i nadále dobře a nepřišli jsme ani o jednu, že ty změny jsou prostě pro další život Mimibazaru nutné, ale aby vás to zasáhlo co nejmíň. Přece to není o barvičkách. A ne, nejsem nafouklá, že jste nám tady neposlali tleskánky, i když se kritika neposlouchá ani trochu dobře, je to spíš proto, že mám pocit, že vám nestálo za to, abyste tomu věnovali chvilku času a opravdu si to porovnali a vypsali alespoň konkrétní poznámky.
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 21:53)
4/4 Dobrá zpráva na závěr - smajlíci budou jiní (snad se nezačne balit další část uživatelů, která trvá na současných smajlících) a formát diskuzí jsme hledali dlouho, protože ten náš je velmi neobvyklý. Povedlo se a našli jsme, vybojovala jsem i stávajících 20 zanoření, takže vybalte čemodan a nikam ještě nechoďte. Na diskuze přijde řada, také vám je ukážeme, ale musím nabrat síly a počkat až mi odezní tiky z dneška. A já si asi půjdu sbalit, páč po tomto neformálním vyjádření zítra nejspíš nemusím vstávat. Prosím, prosím, smutně koukám, dejte tomu šanci. Máte možnost se se změnami seznámit dopředu. Nakoukat si to a já věřím, že si ji nakonec oblíbíte. Nezahazujte to skrze první dojem, lidé, kteří teď bazar provozují jsou fajn a i když občas zápasíme s reklamou, vážně jim na Mimibazaru záleží právě proto jaký je a to jaký je tvoříte a ovlivňujete pouze Vy. Nějaká barva stránky nebo její rozvržení toto neovlivní. Pardon za délku, zdrcla jsem odpověď na x příspěvků do jedné.
ODPOVĚDĚT
Helena K. (kopretin.a) ID 25328 (14.11.2018, 22:02)
to poslední "vylepšení" při odpovídání na inzeráty je horší než bylo předtím, stejně tak prohlížení fotek u inzerátu - vadí mi to i s odstupem času...tak se prostě bojíme, co přijde dál
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 22:05)
A to je přesně ono, takhle by to vypadalo, pokud bychom se snažili nový web napasovat na starý. Vážně to nejde, museli jsme to vzít z gruntu. Myslím, že to postupné dávkování bude pro všechny zúčastněné strany vhodnější :-$
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 22:32)
Mě úplně nehorázně vytáčí ty reklamy uprostřed stránky s inzeráty. 3 velký fotky, jako jsou fotky inzerátů (jo, ano, jsou trochu menší, ale to jsou často i ořezaný fotky v inzerátech, takže je to opravdu téměř nerozlišitelný). Najednou v kosmetice ekologický nábytek. Kdyby to aspoň bylo v pruhu, ne oddělený na tři... Tohle je děsný, fakt, omlouvám se. Je to vážně potřeba uprostřed stránky s inzeráty? Nešlo by dát raději třeba dva bannery - "reklamní pruhy" nahoru?

Jinak jestli se můžu přimluvit... opravdu ruší ostré barvy. Můžete aspoň ty "nereklamní" pevné nechat tlumené?

A "vybíráme z návodů", "vybíráme z receptů"... tam bych řekla, jestli není lepší zobrazování "naposledy komentovaných"...

Automatické zmenšování fotek zůstane? A tak, aby se zachoval poměr stran - tedy třeba bude fotka menší a ne, že se roztáhne na celých vymezený chlívek a kus se jí tím ořeže? Tohle mě třeba děsně vytáčí na Sbazaru. Že tam nejen v náhledu, ale i po rozkliknutí nezůstane celá fotka, kus je jí ořezaný, pokud má jiný poměr stran, než fotka běžná.
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 22:56)
Yvo, ad reklama (facky) (palice) :-@ (zip)

Co se týče barev, tam bych řekla, že půjde o konkrétní nastavení monitoru? Aspoň mně nic do očí netříská.. když tak pošlete screen na mail prosím.

Výběry jsem měla původně dle komentů, ale... víme jaké se tam občas najdou šmakulády, případně troll.. toto na úvodní stránce raději ne, takže nakonec jsme nechali výběr, který budem volit asi dle sezóny.. dle posledně komentovaných pak najdete přímo na stránce receptů jako nyní.

Fotky ještě ověřím u programátorů, vím, že s tímto nějak zápasili a upřímně teď si nevzpomenu jaké bylo finální řešení. Kdybych nepsala, připomeňte se mi prosím...
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 23:09)
V té reklamě mám na mysli tohleto:
https://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4878288

Rolujete, rolujete a najednou se tam objeví reklama v +- stejné velikosti jako inzeráty, stejně členěná, ale s úplně jiným obsahem, než máte vyhledaný a chcete.
Mně se na to nedaří zvyknout. Fakt mi to hrozně vadí. Soustředím se na prohlížení - hledání konkrétní věci a do toho mi naskočí něco takového...

Když jsou tam třeba dva podlouhlé banery, už to tolik neruší, to už mozek pobere na první dobrou, jakože je to něco jinýho než hledaná nabídka... ale to výše je děs!
https://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4878289
když už to tam musí bezpodmínečně být, tak prosím aspoň takhle...
ODPOVĚDĚT
Helena K. (kopretin.a) ID 25328 (14.11.2018, 22:07)
no, nepřesvědčila jste mě...ale stejně si uděláte co chcete. Mi je to už tak nějak jedno, stejně už sem chodím málo, tak to prostě jen dovyšumí.
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 22:17)
Uděláme, co udělat musíme. Můžu Vám to zdůvodňovat stokrát, ale pokud změnu ze zásady nechcete, nepřesvědčí Vás asi žádný argument. Ale zajímá mě Váš postoj a zeptám se tedy, pokud bychom žádné úpravy nedělali, jak byste chtěla přitáhnout uživatele jinak? Jak byste Mimibazar znovu oživila? Resp.pokusila se o to?
Neberte to prosím jako rýpání, tak to nemyslím, ale zajímá mě jak to vidíte. Děkuju
ODPOVĚDĚT
Zdenka J. (bébébé) ID 18727, mimibazar.cz/bebebe (14.11.2018, 22:37)
můžete si udělat anylýzu prodejů? co je důležité pro majitele serveru - poplatky za členství,klikání na diskuse a inzeráty,co je nejvíce rentabilní a průkazné,na to bych se pak zaměřila,co je nejefektivnější - troufám si říci,že účastníci diskuse zde nenakupují a je některé neco prodávají,prodej hodně klesl,ale ne úplně...jak píši,analýzu snad udělánu máte..za mne klesla i úroveň diskuse,je to hodně uzavřený klub
ODPOVĚDĚT
Helena K. (kopretin.a) ID 25328 (14.11.2018, 22:26)
Tím že změníte vizuál si stejně nepomůžete...rodinný inzertní server je prostě passé, bohužel...všechno už bylo řečeno níže - poštovné je drahé, levné obchody typu Kik nabízejí dětské věci za pakatel a olezlý kočárek už dnes lidi nekoupí - mají jiné nároky. My sem chodíme ze zvyku.
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 22:37)
no na tom, že to není o vzhledu se shodneme, to opakuji několikrát i výše. Je to o funkcích, o tom, jak produkty z Mimibazaru najdete na Googlu, jak najdete na Googlu při zadání rýmičky odkaz na diskuzi Mimibazaru.. Toto přitahuje lidi. A toto na staré verzi zkrátka zlepšit nejde. A mimochodem, já před měsícem olezlý kočárek prodala a olezlou autosedačku taky... jen za to nesmíte chtít miliony, když v krámu je to za pár kaček. Bazarové věci frčí pořád, ne oblečko, z důvodů, které tady padly, ale bazarový prodej rozhodně není za zenitem. A máme tu nemalou skupinu obchodníků s novými věcmi, i těm nová verze v ledasčem pomůže. Nezatracujte to po prvním obrázku úvodní strany.
ODPOVĚDĚT
Lucie B. (Kosak) ID 24923, mimibazar.cz/luciebosova (15.11.2018, 0:09)
Tak proč tedy píšete “ pokud budete mít chvilku času, napište nám, jak se vám nové stránky líbí” ? My píšeme, že nelíbí, Vy si okamžitě obhájíte, proč ta změna být musí. A jestli Vás toto rozhodí až do tiků, tak se prostě vůbec neptejte ! Ztráty budete sčítat tak nebo tak. Ještě jedna otázka- mmb měl vždycky svůj, často veřejností vysmívaný jazyk. Myslíte si, že v rámci nové verze někdo zadá do Google “ rýmička” a objeví se odkaz na Mimáč? Myslíte, že běžný uživatel bude vyhledávat též manža, chrochtat si, přenádherná tutu sukýnka ? Zničíte skanzen, se kterým některé starší uživatelky pravidelně začínaly a končily svůj den. Reklamami a upoutávkami se vám probírat nebudou. Ale to už záleží na prioritách serveru. Prodejních bazárků je dost a dost a lepších. Já jsem zde prodávala po synovi od jeho 3 let do cca 12, poslední 4 roky raději rozdám, změny jsou k horšímu a nehodlám jimi ztrácet čas.
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 22:30)
počkej, ale to není jen o prodávání jetych věci.
je nás tady hodně co se zivime i prodejem nových.
a byly doby kdy jsem se tady stím krásně uživila.
teď je to tragédie, pokud se opět vyhopne server na přední místa a lidé se vrátí tak to bude krok dopředu.
ODPOVĚDĚT
Helena K. (kopretin.a) ID 25328 (14.11.2018, 22:31)
neuživíš se, protože je starej vizuál? o tom dost pochybuju...když bude jinej rámeček tak si lidi koupěj prostěradla na MMB?
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 22:35)
pokud neimlatujo seo a jiné které mmb háze na lepší místa .
pokud to ve staré verzi nejde tak se prostě to zboží nedostane na přední místa ve vyhledávačích, ale někde nakonec.
ale to je něco jiného.
o tom psala, že je to podstatné, proto ty úpravy.
prostě sestelovat střeva.
případně transplantovat nové.
napsala jsem to trochu srozumitelně.
ODPOVĚDĚT
Helena K. (kopretin.a) ID 25328 (14.11.2018, 22:37)
mi je to vlastně fuk...držím palce, ať to vyjde...jdu (hello)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 22:39)
tak já se uživim.
ono je to složitější. ale fakt běžný nakupující a diskutér nevidí vnitřek.
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 21:56)
klíd. ještě nás neznáte (smich)ale běda jak diskuse nebudou diskuse.


seo a vše kolem chápu. bez toho to nejde.
ale na diskuse nám nesahejte (smich)
ODPOVĚDĚT
Jindřiška V. (Jindruska) ID 15990, mimibazar.cz/jindruska (14.11.2018, 22:23)
(Y) (smich)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 22:08)
Já zahlédla v náhledu porno bannery,tak jsem si říkala, že některé by to zde mohlo rozhodně udržet, ale při druhém pohledu se z toho vyklubaly promo bannery, tak si teď nejsem jistá. ,-)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 22:10)
(smich)
ta už má misana (smich)

to ji měli dát před pěti léty (smich)

teď hnízdí (smich)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 22:14)
Není všem dnům konec. (smich) Ono nic netrvá věčně. ,-)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 22:17)
přej ji to ..Bo pak zase budeme číst něco jako nadržena , chutě, nadržena, chutě (smich)

teď i cestuje (smich)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 22:21)
,-) jsem myslela ty promo bannery jako oživení po letech jen,ne,že zas bude nahánět kolouchy ze střední (smich)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 22:26)
jako že by seděla na prdeli a byla zažrana jak ji budou choboty pobíhat před očima (smich)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 22:48)
,-) jasné. S těmi choboty jsem si vzpomněla, jak se tu nedávno řešila ta velikost nebo spíš malost.. (smich) Tak nějaké olezle choboty se mi hned vybavily,že by tu byly v nabídce. ,-)
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 22:51)
já myslela, že ti pak naskovaly chytrý banery s olezlejma pidichobotama ,-)
ODPOVĚDĚT
Anna L. (Lanna1) ID 177468 (14.11.2018, 22:55)
Jak se prosím dostanu z vlakového nádraží do dětské nemocnice :^) jela jsem tam před sto lety a nejsem si jistá, jestli šalinou 9 :^) je to možné :^)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 22:58)
Furt 9.
ODPOVĚDĚT
Anna L. (Lanna1) ID 177468 (14.11.2018, 23:00)
Budu se ptát jak blbec tak prosím o prominutí ,-) to jede přímo od nádraží? Mám právě pocit, že jsme nastupovali na české :^) šaliny v Brně jsou moje noční můra 8o|
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 23:05)
V pohodě ,-) Šalina C.9 je moje parketa,páč jede skoro k nám domů. Pojedete přímo z hl.nádraží, nástupiště má to nejdál od nádražní haly(směrem u města to je jakdyby,je tam hned KFC přes cestu)Tak hopnete na 9 u nadru, směr D.Nemocnice a jedete až přímo tam.Do 15 min jste tam.Automat máte přímo na zastávce.
ODPOVĚDĚT
Anna L. (Lanna1) ID 177468 (14.11.2018, 23:07)
(Y)moc díky ,-)tohle Brno a šaliny bude moje smrt ,-)ale já to dám (cinky) ještě jednou dík (L)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 23:11)
Brno se oběhne za hodku celé, z nadru toho jede většina, jen to chce trefit směr. ,-) Dobré pořízení
ODPOVĚDĚT
Anna L. (Lanna1) ID 177468 (14.11.2018, 23:13)
Jestli budem hodinu jezdit po Brně 8o| zlatá Ostrava ,-)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 23:41)
Jenže to jsem paní nenavigovala já (I)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 23:23)
No je fakt,že v pondělí mě na konečné 9 odchytla paní,kde prý je poliklinika Viniční.Prý ji tak poslali z nádraží. Chudina byla v úplně jiné městské části ,-)
ODPOVĚDĚT
jarmila š. (jarla) ID 263223 (15.11.2018, 7:33)
a myslíte,že jí někdo špatně poradil? u mne nedávno zastavilo auto,ptali se na cestu,říkám jim....na křižovatce odbočíte vpravo...poděkovali a na křižovatce odbočili vlevo....ono je to někdy těžko (smich)
na původní příspěvek již bylo v tomto vláknu 20x odpovězeno
Anna L. (Lanna1) ID 177468 (14.11.2018, 23:32)
(zurim) tak tohle mě opravdu povzbudilo ,-) ,-)
na původní příspěvek již bylo v tomto vláknu 20x odpovězeno
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 23:17)
Nee,nekecam je to 6 zastávek,do 15 min jste tam.
ODPOVĚDĚT
Anna L. (Lanna1) ID 177468 (14.11.2018, 23:20)
,-)když se zde v pondělí večer neukážu, tak bloudíme někde po Brně 8o| ,-) (F)
na původní příspěvek již bylo v tomto vláknu 20x odpovězeno
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 22:54)
To naštěstí ne,ale je fakt,že ten bizzar tehdy z odkazu mě teda dost zaskočil. Co všecko neexistuje,no toto.. ,-)
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 22:55)
Víme houby. Těch několik různých kousků, co jsme měly čest osobně, nemůže pokrýt celej sloninec ,-)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 22:59)
Mluv za sebe (smich) Nee,jen tak vtipkuju.Trochu. :^)
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 23:30)
mluvíme o tom samým? :^) (smich)
ODPOVĚDĚT
Michaela K. (Cidos86) ID 79228 (14.11.2018, 23:45)
Záleží, co si kdo představuje pod pojmem "těch několik". :^) (smich) Dobrou (noc)
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 23:51)
Utíkáš (H) Bojíš se, že ti odpovím, co? ,-)
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 22:03)
jako já se fakt snažila, vážně... za mě jsou stejné, no zase budeme řešit barvičky samozřejmě, ale důležitá je ta struktura a ta je bezva. Navíc do komentu půjde přidat fotku - možná ne hned v prvním kole, ale v dalším updatu jo a vlákna si budete moci sbalit ať nerolujete zbytečně moc... je to fakt promyšlené.. ale už teď se i tak bojím a ten tik mi vážně dneska naskočil (palice) ,-)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 22:08)
jako správné zdejší kvokny, budeme vždycky kvokat a svrhne se to ...však víme kam (smich)

je jasné, že nejde usnout a nechat konkurenci růst.
ODPOVĚDĚT
Veronika F. (frini) ID 280377, mimibazar.cz/frini (14.11.2018, 21:14)
Níže už bylo vše řečeno, tak už jenom podepíšu.
Souhlasím, že nové členy to nepřitáhne a staré definitivně odradí. To, v čem je mmb unikátní se zruší a mmb zapadne mezi stovky jiných naprosto totožných webů. Doteď jsem měla tak nějak pocit, že " tady je svět ještě v pořádku".
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (Zmolda) ID 187052, mimibazar.cz/zmolda (14.11.2018, 21:08)
Jak se tak dívám, tak se najde asi jen pár jedinců kdo sem ještě bude chodit.
Za mě taky ne, nelíbí se mi to.
Holkyyy kam budem chodit :^)za těch 10 let mám hromadu virtuálních kámošek, xkrát mi tady bylo poraděno co a jak a teď je jako konec :^) +o(
ODPOVĚDĚT
Anna L. (Lanna1) ID 177468 (14.11.2018, 21:30)
(B)no co No, na FB vznikne skupina Konzervy z MMB ,-) no a jinak samozřejmě souhlasím s ostatními ,-) jsem konzerva, nemám ráda změny, takže nejen z důvodu, že se mi nový vzhled vůbec nelíbí, tak i z důvodu, že mám MMB ráda tak jak je (F). :-oco mi to tam skončilo za potvoru na začátku ,-)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 21:33)
Vyhlašují stávkou pohotovost.

v prvním kole tady nikdo nenapíše ani ťuk od 2-4h.
(smich)

pokud nebudou splněné naše požadavky o zachování budeme prodlužovat (smich)

jo a založíme odbory (smich)
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 21:39)
Zítra budeme psát jen samohlásky ,-)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 21:44)
(smich)
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 21:46)
á o á, á ě i u u (L)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 21:47)
jak napsat hovno v samohlaskach (smich)
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 21:48)
to bylo vyznání (child12) Adresně tobě 8o|
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 21:50)
(smich)
a to hovno byl dotaz (smich)
ne ze jsi hovno (smich)
ODPOVĚDĚT
Pavla A. (Paja666) ID 209082, mimibazar.cz/paja666 (14.11.2018, 21:50)
To dám. Spánková, já tě miluju (*)
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 21:54)
(pst) ne tak nahlas!
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 21:52)
(smich)

začnu přemýšlet (smich)
ODPOVĚDĚT
Pavla A. (Paja666) ID 209082, mimibazar.cz/paja666 (14.11.2018, 21:58)
,-)
ODPOVĚDĚT
Martina Š. (e-sladkyspanek.cz) ID 159367, mimibazar.cz/e-sladkyspanek (14.11.2018, 21:22)
Bohdan bude muset vymyslet něco -:D
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 21:25)
Nomen omen (smich)
ODPOVĚDĚT
Zuzana G. (zigi) ID 20599, mimibazar.cz/zigi (14.11.2018, 20:46)
Vše dole už bylo řečeno. Také se mi to nelíbí. Nechci změnu. Je to (společně s tím, že ČP opět zvedá poštovné) asi poslední hřebíček do rakve . Škoda.
ODPOVĚDĚT
Yva P. (yva) ID 6246, mimibazar.cz/yva (14.11.2018, 20:47)
Škoda už právě ne, teď už Šmuclerová ,-)
ODPOVĚDĚT
Petra C. (crhakp) ID 22564, mimibazar.cz/crhakp (14.11.2018, 20:49)
(Y)
ODPOVĚDĚT
Alena Š. (Amysa) ID 180846, mimibazar.cz/amysa (14.11.2018, 20:41)
Dejte nám sem prosím náhled sekce Diskuze, jak to bude vypadat, když na ní kliknu, co se skutečně rozbalí, jestli už to tedy máte připravené...
A jestli tomu dobře rozumím, levý sloupec kategoriíí a můj osobní (pravý) sloupec zmizí nadobro a nebo se mi také rozbalí?
Bude možné nějaké testování, přihlášení se do nové verze?
ODPOVĚDĚT
Lucie V. (kontrola) ID 127554, mimibazar.cz/kontrola (14.11.2018, 22:30)
Pravý sloupec bude sbalený, najdete jej v hlavičce pod šipkou u Vaší profilovky. Možnost testování pro uživatele zjistím. Jistě by byla přínosná, protože nepochybuji o tom, že nedostatky budou. Ale jak je zde zvykem, nemám později problém doupravit a doladit dle zpětné vazby. Nebude to jinak ani teď. Diskuze určitě nadhodím, ale vše postupně. Chci nechat čas na vstřebání každého jednoho obrázku ,-) a taky proto, aby se probíralo vždy k jednomu tématu a nemíchalo se nám páté přes deváté.
ODPOVĚDĚT
Alena Š. (Amysa) ID 180846, mimibazar.cz/amysa (15.11.2018, 12:50)
díky (F)
ODPOVĚDĚT
Šárka K. (SarinaK) ID 85772, mimibazar.cz/sarinak (14.11.2018, 19:51)
Škoda, že se chystáte zlikvidovat to jediné, kvůli čemu sem chodíme. Začalo to tou úpravou inzerátů - k horšímu a zničíte i diskuze.
Nerozumím, nepochopím. Jistou originalitu mmb zničíte naprosto uniformním vzhledem stránek. Fakt škoda.
ODPOVĚDĚT
Radomíra R. (Brůs) ID 146328, mimibazar.cz/Rakuska (14.11.2018, 19:52)
Co mi uteklo? :^)
ODPOVĚDĚT
Šárka K. (SarinaK) ID 85772, mimibazar.cz/sarinak (14.11.2018, 20:01)
nahoře je vzorek nového designu stránek mmb. na úvodní stránce myslím. :^)
ODPOVĚDĚT
Věra P. (kamion) ID 40799, mimibazar.cz/kamion (14.11.2018, 19:56)
Rozhodli se, že nás rozpráší (H)
ODPOVĚDĚT
Radomíra R. (Brůs) ID 146328, mimibazar.cz/Rakuska (14.11.2018, 20:05)
Bohdanovi naplacat, ze nas prodal. :-@
ODPOVĚDĚT
Celkem: 42 (zobrazuje se 1-10)1, 2, 3, 4, 5 další >>
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt