Nulový prodej
1Gabriella
18. 9. 2022, 08:09
Jsem na MMB od roku 2007. Co se zmenily stranky, vubec nic nemuzu prodat. V květnu jsem si jako kazdy rok, zakoupila členství Ametyst a ted v zari prodala 1 knizku. Jak jste na tom ostatni? Jak mi dobehne clenstvi, tak MMB po 15 letech opoustim.
nahlásit
anonymní jablko
27. 1. 2026, 8:21
Nakupuje tady ještě někdo?? Všichni oblíbení prodejci, které jsem měla uložené, jsou pryč
anonymní jablko
17. 11. 2025, 15:03
Nakupuje tady ještě někdo ??Momentálně jenom 1 hodnocení na celém webu: https://www.mimibazar.cz/hodnoceni_seznam.php
Vraťte nám starý Mimibazar
anonymní jablko
24. 11. 2025, 9:28
@Patella
Už si ani nepamatuju, kdy jsem na Mimibazaru naposledy nakupovala.
Jediná stránka, která se jim opravdu povedla, je dole Ceník členství ... myslím vzhledově, až na ty šílený ceny za inzerci na mrtvým webu s nulovým prodejem i návštěvností
Jediná stránka, která se jim opravdu povedla, je dole Ceník členství ... myslím vzhledově, až na ty šílený ceny za inzerci na mrtvým webu s nulovým prodejem i návštěvností
anonymní jablko
14. 4. 2025, 8:55
Na Mimibazaru to opravdu žije ... v tuto chvíli 4 hodnocení: https://www.mimibazar.cz/hodnoceni_seznam.php"Vylepšené stránky fakt nemají chybu."

Už s tím něco udělejte nebo celý Mimáč radši zrušte
... naprostá ztráta času a peněz za členství - vždyť už tady nikdo nenakupuje.
anonymní jablko
22. 4. 2025, 10:15
@anonymní jablko
Je tady ještě někdo, kdo má na starosti MIMIBAZAR a pracuje na vylepšení ? Nebo ho necháváte "pomalu umřít" ? 
Na titulní straně několik týdnů stále stejný článek o zahlenění.
Každá fotka s inzeráty má jiný formát - nastojato, naležeto, čtverec ... fakt děs
Polovina stránek je nově předělaná a zarvaná reklamou ... zbytek Mimibazaru ještě v původním designu, který se divně zobrazuje na mobilech s upozorněním již NĚKOLIK LET, že MMB prochází velkými změnami a do nové podoby se teprve připravuje.

Na titulní straně několik týdnů stále stejný článek o zahlenění.
Každá fotka s inzeráty má jiný formát - nastojato, naležeto, čtverec ... fakt děs

Polovina stránek je nově předělaná a zarvaná reklamou ... zbytek Mimibazaru ještě v původním designu, který se divně zobrazuje na mobilech s upozorněním již NĚKOLIK LET, že MMB prochází velkými změnami a do nové podoby se teprve připravuje.
crazy.baby.27
10. 10. 2023, 0:51
Také stejný scénář. Už ani ty aukce nejsou co bývaly straším tu už od roku 2007 a poslední dva roky nic . Občas prodej ale už jsem se zařekla, že členství platit nebudu . Všichni jsou jinde a skoro nikdo už nenajde ani to co potřebuje . Vše je úplně jiné a na dvě věci
Cumacek-M
23. 7. 2023, 14:06
Jsem tu už hodně dlouho a musím říct, že prodej méně a méně, vrací se ke mně jen stálé zákaznice , ojediněle někdo nový. Zvažuji už delší dobu, že to ukončím. A systém, který tu byl se změnil, při přeceňování věcí mi vše trvá dále. Když přeceňuji album, tak se dříve dalo kliknutím z jedné věci v albu skočit do daného . Teď musím na svoji stránku, pak do alba, které přeceňuji, no horší a horší. A nebudu zmiňovat inzeráty ve skříni nebo teď k vymazání, které nejdou vrátit. Fakt nechápu, proč se předělávka dělala.
anonymní třešeň
25. 9. 2023, 14:07
@Cumacek-M
Mám ID 5120 - z toho je zřejmé, že už tu jsem také hodně dlouho. Mám stejný problém. Už delší dobu je e-shop "mrtvý", např. v září ani jedna objednávka. Prodej mi klesl o 95%. Obrací se na mne stálé zákaznice, nové jen vyjímečně. Nedalo mi to, prodlužuji si členství vždy o měsíc, ale už se mi to nevyplatí. Nechápu. Asi špatná reklama MMB.
anonymní višeň
21. 6. 2023, 13:03
Dobrý den,
mužu se zeptat kam jste přešla uvažuji že už si prodlužovat členství nebudu víc prodělám něž vydělám dekuji za informaci
mužu se zeptat kam jste přešla uvažuji že už si prodlužovat členství nebudu víc prodělám něž vydělám dekuji za informaci
anonymní švestka
8. 6. 2023, 20:07
Také tak. Starý MMB, který fungoval skvěle mnoho let, po prodeji novým vlastníkům ztratil dech. Nula prodeje už dva roky asi. Na jaře jsem přešla jinam a tam se daří prodat cokoliv, co tady už ne. A často hned. Od roku 2004 jsem tady na placeném členství a už nebudu. Není proč. Myslím, že lidé odsud přesídlili jinam. Je to jako Česká pošta, zaspali a konkurence je převálcovala.Škoda, ale doba je jinde už.
JKU
23. 7. 2023, 17:27
@anonymní švestka
Dobrý den, můžu se zeptat, kam jste přesunula inzerci, byla jsem zvyklá i na FB, ale tam je poslední dobou také prodej velmi nízký. Pořád se nechci vzdát prodeje použitého textilu, myslím, že v dnešní době se můžou pěkné věci i když nejsou nové, přeci jen někomu hodit. děkuji za tip. Jana