Zobrazit přihlášovací formulář

Podvody vinted

Avatar
1.alci 15. 7. 2023, 17:07
Ahoj mám dotaz jestli s tím má někdo zkušenost ( určitě jo ????) něco jsem koupila za ne moc velké peníze a samozřejmě přes tlačítko takže chráněná bych být měla. Jde mi o to, že paní tvrdí že balíček už poslala před dvěma dny ale nepřišla mi žádná zpráva od zasilkovny ani balikovny že balíček převzali... Takže co může se stát že zpráva přijde později nebo paní lže???
Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
chociska 9. 8. 2023, 8:48
Na Vintedu jsem si koupila od paní zimní boty, prý novè . Tak jsem je hned zkusila a šla jsem nakoupit do obchodního domu u nás...boty trošičku vrzaly a zdàlo se mi, že se lepí k podlaze, myslela jsem si, že někdo vylil na zem něco sladkého....nezapomenu na to, co se mi pak stalo v tom obchodním domě
....stàla jsem tam u pokladny a všimla si něčeho černého na zemi...jakési drobky. Tak jsem odcházela a drobky všude za mnou. Běžela jsem do výtahu, no a vyjela jsem až nahoru, kde bylo parkoviště,kde nebyli lidi, hrozně jsem se styděla. Ty boty se postupně rozpadaly, přesně podràžky. Já jsem auto neměla, věděla jsem,že musím nějak dojít domů...v zimě. Tak jsem tam zoufale přemýšlela co budu dělat, žiju jen se synem. Nikoho neznám. No tak jsem si tam omotala sáčky ,připevnila ty zbytky podràžek k nohám. A velice rychle,aby si mě nikdo nevšiml ,jsem odešla z toho obchoďàku. Paní jsem pak napsala, samozřejmě mi ani neodpověděla,peníze nevrátila...Vinted to nezajímalo. Hlavně, že dostal provizi z prodeje.
mon (upraveno) 16. 7. 2023, 16:33
Přes tlačítko, přesně vidíte jestli už balíček poslala, nebo kde se případně nachází. Přímo v komunikaci ke konkrétní věci si to prokliněte přes to vygenerované číslo. Pokud tam je ,, čeká na odeslání,, tak to ještě neposlala. Když tu zásilku neodešle do termínu, tak vám vinted normálně vrátí peníze, protože to vygenerovaný číslo se zruší a už to nejde odeslat. Navíc ona ty peníze stejně nemá dokud tu zásilku nepotvrdíte jako přijatou. Někdy pár hodin trvá než se po odeslání balíčku vygeneruje sledovací číslo.
Výchozí avatar
anonymní jablko 15. 7. 2023, 19:51
Žádejte podací číslo zásilky a pokud vám ho paní dá, můžete sama zásilku sledovat. Pokud vám ho nedá, řešte přímo s vinted.

Vybrali jsme pro vás

Kategorie