Zobrazit přihlášovací formulář

Klouby a výživa

Avatar
Krasava86 11. 4. 2024, 15:04
Ahojky, dr mě doporučil abych začala brát nějakou výživu na klouby, mám problémy s koleny už od mala. Doporučil mi nějaké prášky, ale ráda bych věděla zda máte někdo něco ozkoušeného co opravdu nějak funguje? Mluvil taky o kolagenu a KH.
Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
StehlikovaIvca 22. 4. 2024, 15:56
Zdravíčko, úplně tomu rozumím. Jelikož se z našeho těla postupně přirozeně vytrácí kolagen, KH nebo i elastin tak je doplňuji. Hodně lidí to bere na pleť atd, ale tělo si samo látku vezme tam kam potřebuje nejvíce. :) Užívám kyselinu a elastin, oba dva v 100% čisté formě od N- Medical. Elastin je v tabletkách a kyselinu mám v kapkách. Kolagen střídám, ale beru vždy ten rozpustný. S N-Medical jsem teda moc spokojená. A ano mě osobně to teda pomáhá. Po nějaké době užívání mě přestali tolik bolet klouby a více toho zvládnu. :) Vedlejší efekt je tedy i hezčí a pevnější pokožka a pleť. :)
Krasava86 30. 4. 2024, 15:48
@StehlikovaIvca Moc děkuji za doporučení. Nedalo mě to a hledala jsem ten elastin na webu a nikde jsem ho nenašla v čisté formě, pouze od toho N-Medical, jak zmiňuješ. Objednala jsem kyselinu i ten elastin a doufám teda že mi to pomůže. Jako recenze to má dobré.

Vybrali jsme pro vás

Kategorie