Zobrazit přihlášovací formulář

Diskuse s adminy

Avatar
PODPORA - podpora@mimibazar.cz
Dotazy týkající se funkčnosti stránek a hlášení uživatelů porušujících pravidla inzerce. Uvádějte prosím své ID a ID druhé strany sporu, urychlíte tím komunikaci. Pište pouze z registrovaného mailu.
Požadavky jsou vyřizovány postupně v pracovní dny od 8.00 - 17.00 hodin

ZMĚNY ČLENSTVÍ - kontrola3@mimibazar.cz
Pro změny členství. Uvádějte prosím své ID, urychlíte tím komunikaci.

ZMĚNY AUKCÍ A ÚPRAVY ÚČTU - zmeny@mimibazar.cz
Pro změny aukcí, účtů a adres. Uvádějte prosím své ID, urychlíte tím komunikaci.

Kontaktujte pouze jeden určený email, jinak váš problém nemusí být dořešen.

Diskuse je moderována a v případě vložení příspěvků, které se netýkají provozních záležitostí serveru (technické problémy), budou příspěvky smazány.
Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
jumba 1. 6. 2023, 11:15
Dobrý den, opět mi nejde zobrazit albíčko výprodej-celé.
jumba 31. 5. 2023, 10:03
Dobrý den, opět mi blbne bazárek.Nejdou mi zobrazit albíčka a psala i paní, že u albíček se jí nezobrazují vloženě fotky.Prosím o nápravu, Stehnová
Podpora MMB 1. 6. 2023, 8:19
@jumba Dobrý den, která albíčka se Vám prosím nezobrazují? Pokud se jedná o nové vklady, nemůže se stát, že hned, jakmile inzerát vložíte, Vám jej uživatelky přesouvají do rezervací? Co jsem se dívala k Vám do alba "výprodej", tak hned, jakmile inzerát vložíte, se u inzerátu objeví závazná rezervace a inzerát se přesune z aktivní inzerce, hezký den.
crazyfrog 31. 5. 2023, 8:00
Dobrý den, můžete prosím nastavit v objednávkovém formuláři, kde zájemce odpovídá na inzerát, možnost zaškrtnout políčko Doručit na pobočku BALÍKOVNA ... aby si zákazník hned při objednávce vybral výdejní místo. Je to nejlevnější způsob dopravy.
Psala jsem už vloni v říjnu, ale nikdo neodpověděl.
Hadrnictvi 1. 6. 2023, 11:16
@crazyfrog @Podpora MMB - i já bych uvítala Balíkovnu k výběru
radka165 25. 5. 2023, 8:59
Dobrý den, sotva se přihlásím hned jsem odhlášená. Včera to dělalo taky několikrát během dne. Prosím o nápravu.
Podpora MMB 26. 5. 2023, 7:02
@radka165 Dobrý den, někdy se stane, že vývojáři prohlížeče (Mozilla, Chrome a další) vydají aktualizaci, na kterou různá zařízení reagují jinak, poté je potřeba nějaká drobnost (promazání cookies souborů), aby bylo možné na PC zase fungovat správně. Někdy stačí pročistit PC, vymazat cookies, tím znovu obnovíte odsouhlasení lišty s cook soubory, poté již vše funguje správně a PC Vás odhlašovat nebude. Hezký den.
adminka Lucka 24. 5. 2023, 10:28
Dobrý den, omlouváme se za problém s načítáním fotografií při vkladu inzerátů a aukcí. Na jeho odstranění pracujeme.
adminka Lucka 24. 5. 2023, 10:48
@adminka Lucka Problém byl již odstraněn, obrázky lze v pořádku vkládat.
Hadrnictvi 24. 4. 2023, 6:17
Dobrý den , po dosažení max. fotek ve skříni jsem několik fotek smazala , ale bohužel MMB tuto změnu nezaregistroval a fotky do skříně přidávat nemohu - a předem informuji - tlačítko na aktualizaci počtu fotek jsem použila , odhlásila se a přihlásila se - děkuji za rychlé vyřešení 8o|
Verci 13. 4. 2023, 5:58
Dobrý den, měsíce přetrvávající problémy s inzercí! Denně se objevuje v albu počet inzerátu 0 - "NEBYL NALEZEN ŽÁDNÝ INZERÁT" - toto není jen na mé stránce, ale zobrazuje se i nakupujícím! Nelze změnit značka u vloženého nebo kopírovaného inzerátu atd. Prodeje téměř 0 a ani mě to nepřekvapuje! Jak to hodláte řešit a kompenzovat?
Výchozí avatar
anonymní jablko 12. 4. 2023, 13:58
Asi ve velikonočním období dotaz na adminy zapadl, tak pro jistotu ještě jednou:
Ráda bych se zeptala, zda Mimibazar v dohledné době chystá nějakou mediální kampaň, která by měla přivést nové uživatele. Bohužel současné prodeje se blíží k nule a poplatky MMB za členství z nich již nelze pokrýt. Předem děkuji za odpověď, za dva měsíce mi roční členství vyprší a musím se urychleně rozhodnout, zda prodej přesunout jinam nebo tomu ještě dát šanci.
Verci 13. 4. 2023, 6:00
@anonymní jablko Nejdříve by to tady muselo začít fungovat. Neustálé technické problémy a inzerce jako před 20 lety. Na Vinted, Aukru atd. mnohem více prodejů, uživatelky příjemnější, přehledné, pro kupující garance nákupu (což je pro hodně z nich stěžejní) atd.
Výchozí avatar
anonymní jablko 6. 4. 2023, 12:28
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda Mimibazar v dohledné době chystá nějakou mediální kampaň, která by měla přivést nové uživatele. Bohužel současné prodeje se blíží k nule a poplatky MMB za členství z nich již nelze pokrýt. Předem děkuji za odpověď, za dva měsíce mi roční členství vyprší a musím se urychleně rozhodnout, zda prodej přesunout jinam nebo tomu ještě dát šanci.
tany9 27. 3. 2023, 19:17
Zdravím. Neukazují se mi u dvou inzerátů všechna fota, jen úvodní foto. Nekontrolovala jsem všechny inzeráty, to nemohu z časových důvodů, tak je možné, že je to i u jiných.Co s tím? Díky.
Podpora MMB 28. 3. 2023, 8:13
@tany9 Dobrý den, napsala jsem Vám přes vzkazník ohledně dalších podrobností k inzerátům bez detailů, hezký den.
trendymóda 27. 3. 2023, 20:00
@tany9 To už se mi také stalo a ne jednou. Zájemce po mně chtěl další fota věci a tak jsem zjistila, že detailní fotky chybí.
tany9 28. 3. 2023, 21:53
@trendymóda Mě už také dříve ale potom se to spravilo. Nyní jsem na to přišla náhodou.

Vybrali jsme pro vás

Kategorie