Odpovědět na inzerát

PRODÁM NOVÉ ZBOŽÍ

AVON INCANDESSENCE EDP 50 ML

Nové zboží k prodeji

SKLADEM V ČECHÁCH A IHNED K DODÁNÍ
Avon Incandessence je výrazná květinová vůně. Současně je tento parfém sladce svěží. Je tak absolutně ideální jako vůně pro kvetoucí jarní dny,ale rozkošně se rozvoní i v teplejších dnech léta.
Vůni Incandessence dodává její neodolatelný květinový ráz zejména její srdce. To je tvořeno přímo záplavou naprosto úchvatných květinových tónů. Pozornost upoutá výrazná lilie, výjimečná růže a étericky krásná mimóza. Květinová kompozice stojí na základech tvořených esencemi dřeva a mošusu. Tyto tóny dodávají parfému mírně kořeněný, vřelý nádech.
Tento parfém tak v sobě snoubí klasickou a zářivou krásu květin společně s kapkou dráždivé přitažlivosti kořeněné vůně. I přes tuto svou hřejivou část je však výsledná vůně spíše svěží. Vystihuje atmosféru jara, květin v plném rozpuku.
A pro ženy, které milují dokonalé květinové vůně je parfém Incandessence vhodný. Takové ženy chtějí vůní podtrhnout svou přirozenou krásu, svou něžnou a romantickou část. Vůni ocení ženy milující barevnost a zářivou živost jara a léta. Zároveň se však chtějí cítit příjemně svěže a lehce. A to díky Incandessence mohou.
Hlava tráva, aldehydy
Srdce lilie, růže, mimóza
Základ dřevo, mošus
  • Značka: AVON
  • Poštovné a balné: 74 Kč
  • Již odpověděli 2 zájemci
cena: 175

* Takto označená pole jsou povinná

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku