Odpovědět na inzerát

Použité zboží k zapůjčení

N.O.V.I.N.K.A. šatičky pro družičky již skladem.
Luxusní bílé šaty na široká ramínka, zapínání vzadu na zip,pas lze stáhnout páskem.
Barva bílá – vrchní část je z kvalitní krajky, která přesahuje malými cípy přes pas, živůtek zdoben kamínky (efekt diamantů),v pase z boků bílá stuha pro stažení .
Sukně je velmi bohatá, 3 vrstvá sukně z nylonu,spodnička, kruhová spodnička ( šaty mají vložen kovový kruh,který lze vyjmout)
Dětské, společenské šaty je možné zapůjčit a vyzkoušet na adrese provozovny FOXYMÓDA, Lidická 467, Pohořelice Brno-venkov
Cena půjčovného 490,-Kč / 4 dny + vratná kauce 1500,-Kč.(včetně dnů vyzvednutí a vrácení šatů). Při nedodržení lhůty půjčovného účtujeme sazbu 100,-Kč za každý započatý den. ŠATY NEPERETE!!!
ZAPŮJČENÍ PŘES E-SHOP Půjčovné 490,- Kč/ 4dny+ 2000,- Kč kauce + poštovné dle tarifu ČP ( 115,- Kč ). Nezapočítáváme dobu, kdy jsou šaty přepravovány poštou. Šaty neperete a v přiložené obálce vracíte na vaše náklady zpět na naši adresu provozovny. Po obdržení balíku šaty zkontrolujeme. Pokud jsou šaty silně znečištěny nebo poškozeny (skvrny od červeného vína, fixy, trávy, propálený od cigarety apod.), popřípadě chybí část šatů nebo jiného doplňku, bude vám odečtena z kauce poměrná část. Při nedodržení lhůty půjčovného ( navrácení šatů do tří pracovních dnů na prodejnu od akce ), účtujeme sazbu za každý započatý den 100,- Kč. Pokud bude vše v pořádku, kauce je obratem vrácena v plné výši zpět na váš účet, ze kterého byla kauce hrazena
UPOZORNĚNÍ : NUTNÁ REZERVACE FORMOU ZAPLACENÍ KAUCE A PŮJČOVNÉHO.
Při zájmu o dětské společenské šaty uvádějte datum, na kdy je potřebujete, musíme prověřit, zda jsou na uvedený termín šaty volné. Poté zašleme podklady (kauce+ půjčovné + poštovné a balné).
  • Rozměry: pod průramky 32 cm, délka šatů od ramene 80 cm
  • Velikost: 134
  • Doposud žádný zájemce
cena: 490

* Takto označená pole jsou povinná

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku