Odpovědět na inzerát

Nové zboží k prodeji

Náramek z přírodních kamenů a ozdobnými ocelovými korálky - amazonit a modrý avanturín

Tyto energetické náramky z přírodních kamenů dotváří 3 korálky – rondelky, z nichž dva jsou osázeny třpytivými krystalky, vyrobené v lesklém provedení z ušlechtilé chirurgické oceli 316L.

Kvalitní ručně vyráběný korálkový náramek z přírodních broušených kamenů o velikosti cca 8 mm, které jsou navlečeny na kvalitním pružném silonu, který se lehce přizpůsobí Vaší ruce. Náramek má tak univerzální velikost.

Protože každý kámen je originál, může se náramek od fotografie mírně lišit tvarem, zabarvením a velikostí. Náramek je ručně vyráběn a představuje tak jakýsi originál „na druhou“.

Amazonit je mimořádně uklidňující kámen s obdivuhodnou filtrační schopností. Navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Pomáhá při nervozitě a výkyvech nálad.

Modrý Avanturín je kamenem štěstí, moudrosti a vědy, vhodný pro meditace. Pomáhá uklidnit a tišit utrápené emoce. Rozptyluje negativní myšlenky, dává pocit vyrovnanosti a duševní pohody.

Chirurgická ocel je známa pro své vynikající vlastnosti - je hypoalergenní, tzn., že nevyvolává žádné alergické reakce. Neoxiduje, na povrchu se netvoří žádné skvrny. Vyniká svou barevnou stálostí – tzn., nemění svoji barvu a udržuje svůj lesk. Je vysoce odolná vůči odření a poškození.

Materiál korálků: přírodní fachát a tyrkys
Materiál 3 kovových korálků: chirurgická ocel 316L
Průměr korálků: cca 8 mm
Průměr náramku: cca 4,9 cm
Vhodný pro obvod zápěstí: 15 - 17 cm
Váha náramku: 16 g
Vyroben v České republice

Vhodný pro znamení: Štír, Býk, Blíženci, Střelec, Vodnář, Ryby
  • Poštovné a balné: 59,- doporučená zásilka Kč
  • Doposud žádný zájemce
cena: 399
Původní cena: 599 Kč

* Takto označená pole jsou povinná

Zaregistrujte se a provádějte okamžitě závazné objednávky

Podobné nabídky bazárku

Ostatní nabídky bazárku