Zobrazit přihlášovací formulář

Sidolux čistící prostředky - recenze, zkušenosti

Avatar
adminka Lucka 29. 3. 2022, 10:03
Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
Lenice5 3. 7. 2022, 14:13
Super doma pouzivame eurona nefunguje
vlahy 25. 6. 2022, 16:06
Konečně jsem měla možnost vyzkoušet výrobky Sidolux, mnohé jsem o nich slyšela, tak jsem se chtěla přesvědčit, zda jsou skutečné tak skvělé :-) Sidolux Premium na dřevěné a laminátové podlahy je opravdu bezkonkurenční a božsky voní. Stejně tak Čistič oken Nano Code s vůní květin krásně vyleští skleněné plochy a zanechá příjemnou vůni... Takhle bych mohla pokračovat dál a dál, takže mohu doporučit, pověsti o produktech Sidolux opravdu nelhají :-)
Míšam 12. 6. 2022, 10:28
Dobrý den, děkuji za možnost testovat výrobky Sidolux. Vyzkoušela jsem prostředek na podlahy a sprej proti prachu. Oba výrobky jsou perfektní, fungují, krásně voní a cena je také přijatelná. Jsem spokojená a mohu jen doporučit.
drobnix 8. 6. 2022, 9:54
Nakoupila jsem si výrobky sidolux a perlux a všechno moc hezky voní. Co mě příjemně překvapilo, jsou aviváže, které po vyprání prádla voní ještě lépe, než jen když si přičuchnete. Co bych doporučila dále, je čistič na koberce a pohovky- syn neustále někde patlá jídlo a touhle pěnou to rychle vyčistím. A pro zpříjemnění úklidu jsem si také pořídila melounový sprej na prach, který jemně provoní nábytek :-)
Luccka87 7. 6. 2022, 22:39
Předem děkuji za možnost testování výrobků značky SIDOLUX. Před krátkou dobou jsem začala uklízet společné prostory v bytových domech a stále hledám čistící ty nej čistící prostředky. A mám vybráno. Čistič na skleněne plochy krásně voní a především a to je nejdůležitější NEDĚLÁ ŠMOUHY. Dále jsem vyzkoušela čistič na podlahy, pění a krásně voní. Vůně při úklidu taky patří k důležitým vlastnostem výrobku. S přípravkami od značky SIDOLUX jsem spokojena. Cena je taky skvělá a dostupná pro všechny.
pidovi 7. 6. 2022, 21:13
Dobrý den, děkuji za možnost testovat výrobky Sidolux. Výrobky plně splnily očekávání, jak funkčně, tak cenově. Čistič koupelen a čistič nečistot jsou velmi užiteční pomocníci a pracuje se s nimi dobře. Osvěžovač textilií j také prima (např. po krátké návštěvě restaurace). Celkově jsem byla velmi spokojená, nemám žádné výtky a budu objednávat tyto produkty i do budoucna.
Výchozí avatar
anonymní jablko 7. 6. 2022, 18:47
Vyzkoušela jsem výrobky značky SIDOLUX. Celkově mohu říct, že uspokojivě splňují svou funkci. Velmi zajímavý je výrobek SODOLUX Premium Flor Care na dřevěné a laminátové podlahy. Oba dva druhy podlah uspokojivě vyčistí a vůně avokádový olej zanechá v místnosti dlouho trvající odér. Co mě ovšem nadchlo a já osobně již delší dobu v drogeriích hledala je čistící výrobek SIDOLUX Professional na ploché obrazovky. Všechny obrazovky, na které jsem výrobek použila, byly již po prvním použití naprosto beze šmouh a čisté. To jistě oceníte u obrazovek laptopů, smartphonů či klasických televizních přijímačů. U tohoto výrobku určitě zůstanu, s tím jsem nadmíru spokojena.
Lenullka20 7. 6. 2022, 9:53
Měla jsem možnost vyzkoušet výrobky sidolux a musím říct, že lepší výrobky jsem nikdy neměla.I cena je za mě super. Mám doma čistič na okna,poté čistič na nábytek a ten je Teda luxusní po umytí se prach na skříňkach opravdu nedrží.Pak mám čistič na podlahy a ten je taky skvělý, po umytí se podlaha krásně leskne.Dale čistič na koupelny po kterém je koupelna opravdu čistá a zářivá.Talze za mě tyto výrobky můžu na 100%doporučit. Určitě až dojdou tak objednám

Vybrali jsme pro vás

Kategorie