Zobrazit přihlášovací formulář

Alexandrasl1 POZOR! podvodník

Avatar
Julla25 19. 8. 2023, 12:08
Jak nahlásím uživatele, podvodníka? Jmenuje se Alexandrasl1 a včera jsem díky tomuto člověku málem přišla o celý svůj bankovní účet kvůli podvodu. Osoba odpověděla na můj inzerát na nábytek a napsala že by ho chtěla dobírkou a tak mi po několika pokusech přišel "mail od DPD". Ve skutečnosti od DPD nebyl ale vůbec to nešlo poznat. Stalo tam, že uživatel zaplatil za dobírku a že si mám peníze vybrat - jen se musím přihlásit do banky. Samozřejmě vůbec mi to nešlo ale přes chat jako "zákaznická podpora" se mě snažili donutit k placení. Jenže byli to amatéři a tak jim se to nepodařilo... Až na dvacátý pokus kdy má banka okamžitě zaregistrovala podivné přihlášení do mého účtu a okamžitě ho blokovala. Nebýt banky přišla bych o všechno. Jak toho uživatele nahlásím a zablokuje?
Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
Výchozí avatar
anonymní jablko 22. 8. 2023, 20:41
Nikomu nesdělovat číslo karty a ani neposílat nic na dobírku. Každý týden mě kontaktuje nějaký podvodník. Je toho plný internet. Nejspíš nedohledáte dotyčného.
Výchozí avatar
anonymní hruška 22. 8. 2023, 14:21
No, takových je hromada, ale amatéři opravdu nebyli ti podvodníci (smich)
V dnešní době jsou informace o podvodech všude, všude je psáno, jaké používají fígly, tak si myslím, že stačí trošku přemýšlet.
No a nebo to jít nahlásit na nejbližší služebnu (Y)

Vybrali jsme pro vás

Kategorie