Zobrazit přihlášovací formulář

Testování stavebnice Wedge-it a zábavné recyklace

Avatar

 


Přihlaste se do testování stavebnice Wedge-it a Recycle-Me do 31.7.2019 

Do komentáře napište, proč byste měli stavebnice testovat právě vy a jestli upřednostňujete holčičí nebo klučičí variantu. Vybíráme 10 maminek!
Testování je určeno pro děti starší 3 let. Podmínkou získání stavebnice zdarma je recenze zahrnující fotografie, vložená do vašeho blogu na Mimibazaru. Více info zde.


 

Odesláním formuláře souhlasíte s pravidly diskusí
Iveta21 2. 8. 2019, 14:19
Dobrý den, moji kluci 9 a 5 let moc rádi staví, malují a tvoří, jsou kreativní, myslím, že tato stavebnice by je zaujala. Rádi si hrají i s kousky dřeva, která si sbírají u dědečka v dílně. Hezký den, Iveta
dady123 1. 8. 2019, 1:01
Dobrý den,do toho testování se hlásí malý rošťák ,který strašně rád s maminkou a tatínkem tvoří a vyrábí různé věci.S pyramidovou stavebnicí Wedge-it by si určitě poradil,protože má velkou fantazii.Rádi vyzkoušíme sadu pro kluky nebo klidně i pro holky.
Zrušený účet 1. 8. 2019, 6:22
@dady123 Příspěvek porušoval pravidla diskuzí a byl odstraněn administrátorem.
jarla 1. 8. 2019, 6:46
@ Co blbnete? *-)
nikyta159 31. 7. 2019, 10:04
Mám syna, který má rád snad všechny stavebnice. Nyní jsem těhotná a jsem ráda za každou chvilku, kterou mi syn da k odpočinku. Takže bych ráda testovala a zabavila tím mého synka. Verze je tedy chlapecká.
burbot 30. 7. 2019, 23:16
Velmi ráda bych vyzkoušela chlapeckou verzi, ať doma pro změnu šlapu na něco jiného než Lego :-) Kluk rád staví a má rád barvy. Dřevěné stavebnice mi ale přijdou hezčí přírodní.
miki_z 30. 7. 2019, 11:05
Dobrý den, můj pětiletý syn má poruchu řeči, s kterou úzce souvisí jemná motorika, prostorová představivost. Takže už nějakou dobu mu, kromě běžných stavebnic a skládaček, vymýšlím různé činnosti na rozvoj jemné motoriky apod. Syna naštěstí vše baví a stavebnice miluje.Takže něco nového by jsme rádi vyzkoušeli. Pokud by jsme byli vylosováni, měli bychom zájem o kreativní sadu pro kluka.
Veronikajancarova 30. 7. 2019, 9:56
Dobrý den, rádi bychom se se syny zúčastnili testování velice zajímavé stavebnice. Mám dva kluky ve věku 4 a 6 let. Děti mají různé druhy stavebnic velice rádi a vyzkoušejí rádi zase něco nového. Tvoření je jejich každodenní činnost, a co se týče recyklace, tak k tomu by ani žádnou sadu nepotřebovali, u nás se vyrábí vše ze všeho :). Takže budeme moc rádi, děkujeme za zajímavou příležitost. Upřednostňujeme stavebnici pro kluky.
Katuuulka 29. 7. 2019, 14:16
Moc rádi bychom otestovali tuto boží stavebnici a to v klučičí variantě. Starší syn má tři a půl roku a už od batolete miluje stavět komíny ze všech různých kostek. Je to vášnivý stavitel a kostky vozíme s sebou naprosto všude. Ještě máme mladší holčičku která má dva a půl roku. Ta se od bráchy prozatím učí a okoukává techniky stavění. Moc by nás účast na testování potěšila. :-)
Makrelina 29. 7. 2019, 8:24
Jsem maminkou pětiletého syna, který pořád rád něco vyrábí. Tuto stavebnici vůbec neznáme, ale myslím, že pro syna by byla jak dělaná. Hodně se také u nás scházejí stejně staří synovi kamarádi a kamarádky, tak by jim stavebnici určitě rád předvedl. Hodnocení bych samozřejmě pak napsala a i doplnila fotografiemi. Dali bychom přednost stavebnici pro kluky, ale myslím, že i ta pro holčičky je použitelná :-)
danca60 28. 7. 2019, 16:07
Ráda bych vyzkoušela na mých dětech - hlavně na té prostřední 5-tileté (X) - je velice tvořivá, pořád by něco skládala, vyráběla... a já už začínám být v koncích. Určitě by se zapojil i starší (Z). ta nejmenší sice ještě skládat neumí, ale určitě si najde i ona ten svůj kousek, který bude i pro ni zajímavý a bude zkoušet, jestli to náhodou nepatří dohromady ,-)
RenaeL 28. 7. 2019, 15:40
Dobrý den. Rádi bychom otestovali. Naše šestiletá holčička je nesmírně tvořivá a její mladší sestřička jí šlape na paty. Prostě a jednoduše bychom stavebnici rádi uvítali, rozhodně nebude ležet v koutě a stane se novým členem rodiny!

Vybrali jsme pro vás

Kategorie